Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb férfi miért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért a tinilányokhoz vonzódik, amikor egy nő nagyjából 40 éves kora körül a legnőiesebb?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal, feszes, merész, bevállal új dolgokat, és sorolhatnánk estig.
2021. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Mert feszesek, szűkek, hamvasak, élettel és energiával teliek.
2021. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A valaszt az evolucional kell keresni. A fiatalabb no egeszsegesebb, utodnemzesre alkalmasabb.
2021. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
18-25 a legjobb korosztály, ha a testi adottságokat nézzük. Utána max tüzesebbek, szenvedélyesebbek lesznek a nők, szebbek már nem.
2021. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az evolúció az oka. Na meg csak ma ilyen magas az átlagéletkor, régen 40 évesen már haltak a népek. Rég nem lenne emberiség, ha a férfiak a 40+os nőkhöz vonzódnának elsősorban és tömegesen.
2021. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

mondjuk ez hulyeseg, hogy 40 korul a legnoiesebb valaki. az atlag magyar no 40eves korara mar nagyon lepukkant (tisztelet a kivetelnek). de mar elottem

is leirtak, miert vonzoak a tinilanyok, en viszont azt hozzatennem, h a legtobb ferfinek egy tinilany max egy-ket dugas erejeig meg fanatzialgatasra izgato, kapcsolatra mar nem nagyon kene nekik, mert a tobbseg meg eretlen.


amugy 30 eves no vagyok es meglepodnel, ha tudnad hany 20-25 eves ferfi/fiu probalkozik es mondja, h kifejezetten ez a korosztaly a zsanere.

2021. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra mindig is a komolyabb, nőies, domború formákat felvonultató érett nők tetszettek, mert egyszerűen nullára csökken a libidóm, ha valaki teljesen rám hagyatkozik és nem tud kezelni. Egyáltalán nem érzek vonzódást a passzív, kislányos kisugárzású lányok iránt, akik vezetőre vágynak.

A 30 körüli korosztály általában tökéletes volt. A korombeliekről mindig a húgom jutott eszembe és nem tudtak elég kihívást adni ahhoz, hogy csodálni tudjam őket. Nyilván akadt kivétel egyszer-kétszer, de azért bőven általánosíthatok, főleg most, 26 éves koromban, amikor már lényegében bárkivel elbírok és a nálam fiatalabbak egyre távolabb kerülnek.

2021. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és tinikoromban szinte rám sem néztek a férfiak. 30-40 között viszont "csapatokban" jöttek. Későn érő típus voltam, 30 éves koromtól kezdtem igazán nőies lenni és még 40 évesen is tartottam a formám.
2021. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

30 felett a jelentős hányadának már lóg a segge, lóg mindene.


Kevés kivétel van, akad olyan is aki 40 évesen még HÚÚÚÚ, de ez nagyon nagyon nagyon kevés :(

2021. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 vagyok, de mások szerint 25 max 28nak nézek ki. Persze ez nem volt mindig előny, mert az első munkahelyemen pl 24 évesen, megkérdezte egyik munkatársam hogy kinek a lánya vagyok hogy itt töltöm a nyári gyakorlatot 🤷 Gyakran mosolyognak rám a buszon huszon éves fiúk, míg a 40es férfiak elkerülnek engem. Sose fogom megérteni.
2021. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!