Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostikat zavarná az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostikat zavarná az hogy dzsungel van a farkam körül?

Figyelt kérdés
Emiatt lehet nem szopnak le vagy el se vállalnak?

márc. 27. 14:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha zavarná is nem szólnának. Szolgaltatást nyújtanak te pedig fizetsz érte.
márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Igen, engem zavarna. Remélem a többieket is és jól lehúznak pénzzel majd! U.i.:BOROTVA TARZAN!!
márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Egy géppel is hamarabb letudod tolni, mint ezt a kérdést kiírni.
márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Én puncsos lány vagyok, egyszer voltam ilyen pasival, de fixen nem szoptam volna le még pluszpénzért se. Még jó, hogy nem is volt rá igénye. Fúj.
márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
A maiak közt van, akit zavar, mert most ilyen fura világot élünk. De ha zavarja, szíve joga, nem kell senki meggyőzésére energiát pazarolni. Előre jelezd, aztán legfeljebb nem fogad. Vagy nem szop le. Attól még megbaszhatod úgy, hogy visítva elélvez, aztán pampogjon a szőr miatt.
márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
#5 fura világ az, hogy nem akarok szőrszálakat szedegetni a számból orál közben?🤢🤮Undorító. Ja és szex közben is érzem, ahogy hozzámcsapódik a dzsungel. Ingyen nem lennék ilyennel.
márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
#6 igen, elég fura. az utóbbi 20-25 évet leszámítva soha senkinek nem volt baja azzal, hogy felnőtt ember nemi szerve szőrös.
márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
#7 a középkorban meg normális dolog volt az utcára kakilni, de tudod, fejlődik a világ.
márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
#8 én nem nevezném fejlődésnek, amikor valaki már nem tud különbséget tenni a szőr és a szar között.
márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
mellesleg ha ennyire undorít a szőr, akkor a fejed is tar kopasz? (elvégre a haj a legsűrűbb emberi szőrzet)
márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!