Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostikat zavarná az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostikat zavarná az hogy dzsungel van a farkam körül?

Figyelt kérdés
Emiatt lehet nem szopnak le vagy el se vállalnak?

márc. 27. 14:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%

Persze, mert a haj meg a nemi szőr ugyanaz. Lol.


Mindegy, szerencsére eddig egy kivételével minden pasimnak borotvált volt. Ergo kevés az olyan ősember, mint pl te :D

márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%

"Persze, mert a haj meg a nemi szőr ugyanaz."

hát pedig képzeld. tüszőből növekvő hosszú keratinszál mindkettő.

ennyire nem lehet gyenge a mai oktatás, hogy ezzel most újat mondtam...

márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
#12 te csak játszod amúgy az értetlent vagy tényleg mentális problémáid vannak?😀Ha nem gond én inkább a fejemre növesztettem fél méteres hajat, semmint a seggemre😂(nő vagyok btw)
márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem elég b*zis leborotválni
márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%

Hadd jegyezzem meg, hogy nincs fejlődés, mert ma is az utcára szarnak emberek, Indiában pl. ünneplik, ha a nagyvárosokban sikerül iksz százalékkal visszaszorítani ezt a mindennapi jelenséget (és egy olyan kultúráról beszélünk, ahol a legmagasabb szinten foglalkoztak szellemi utakkal már 2500 éve, ld. védikus filozófia, buddhizmus stb.), de a minap a házunk előtt is a padra szart egy hajléktalan fényes délután.

Másrészt gyenge felfogásról az tanúskodik, aki egy mai ízléskörből (amire nevelődött a média által) kifelé nézve minősít dolgokat, amik egyszerűen csak VANNAK. A fanszőr a test, a nemi szerv normális része, nem betegség, deviancia, deformáltság, hanem tartozék, aminek funkciója van, mint a hajnak is. A szőraszájban probléma meg érdekes módon csak az utóbbi 20 évben lett olyan nagyon valós és égető, korábban évszázadokig simán leszopták és kinyalták egymást a népek szőrös nemi szervvel is. Biztos mazochisták voltak, szerettek szenvedni.

márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
Ahhoz képest, hogy valaki szerint b*zis a szép igényesen leborotvált farok, nekem az eddigi olyan 60-70 szexpartneremből csak egy hagyta meg a dzsungelt, de az egy szottyos 50-es volt, aki gondolom még abban nőtt fel, hogy jaj de férfias az ápolatlanság. Szóval annyira csak nem lehet b*zis, ha minden valamire való pasi borotválja :D
márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

"Szóval annyira csak nem lehet b*zis, ha minden valamire való pasi borotválja"

vagy csak nem akarták, hogy emiatt ne jussanak hozzá a puncidhoz.

márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
#17 hát én is azért borotválom magamnak meg tartom magam 50 kilósan, hogy hozzájussak a jó pasik farkához. Mi másért csinálnák, ha nem a nők miatt?
márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%

Ápolatlanság a gyászos hosszú köröm meg a kilógó orrszőr, persze ezekkel nem foglalkozik annyira senki, a lényeg, hogy kopasz legyen az illető fasza, és akkor úgy is le lesz szopva, ha a fentiek fennállnak. Vicc.

Amúgy a faszborotválás annyira szánalmasan 00-10-es évek…

márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
0-s géppel 2 perc alatt megvan és igényes lesz legalább
márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!