Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi történik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történik olyan esetben, ha egy szűz ember szeretné kipróbálni a szexet, de fél attól, hogy milyen lesz az első, így minden adandó alkalomtól viszolyog?

Figyelt kérdés
Ez egy dillema, amiből nem is lehet kiszakadni?

márc. 27. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Ehhez szerintem már szexuálpszichológus fog kelleni!
márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az történik, hogy sosem fogja tudni élvezni így a szexet. Nem érett még rá fejben. Ennek az érzésnek magától kell jönnie, hogy te akarod, vágysz a másikra, kívánod. Amig a félelem erősebb, nem akarod igazán. És nem akarom a vattacukros unikornisvilágot ledönteni, de nagyon nagy eséllyel nem lesz olyan nagy dolog az első, mint ahogy gondolod. Nagy dolognak tűnik, de valójában nem az. Ritkán sikerül úgy, ahogy az emberek eltervezik.

Szeretek főzni, jól is megy. De az első kaja amit csináltam nem lett a legjobb. Izgultam, nem tudtam mit csinálok, jól csinálom-e. Ma is emlékszem, hogy mi volt az első dolog amit egyedül készítettem, de már ködösek a részletek. Viszont minden főzéssel egyre jobb lettem, kialakult az ízlésem. A szex is ehhez nagyon hasonló.

márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért viszolyog az első alkalomtól? Mi az elképzelés, hogy mi fog történni?
márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi. Marad szűz.
márc. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a vágy, a kiváncsiság lesz-e erősebb vagy a viszolygás!

De szerintem is szexuálpszichológus a megoldás.

márc. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!