Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az gáz ha csak kipróbálná az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha csak kipróbálná az ember milyen egy pasival?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem meleg egyszerűen kíváncsi.
2022. febr. 28. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem ház. Én ma fogom kipróbálni.
2022. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem gáz. A legtöbb ember biszexuális hajlamú, csak a többség különböző okokból elfojtja magában. És vannak sokan akik azt gondolják, kíváncsiak, aztán amikor arra kerül a sor rájönnek, hogy mégsem képesek azonos neművel szexuális tevékenységre.

A melegek számára szexuális értelemben rendszerint taszító az ellenkező nem. Attól, ha te kíváncsi vagy, vagy akár ki is próbálod, még biztosan nem leszel meleg. De lássuk be, aki kíváncsi, az szinte biztosan biszexuális. Csak az a kérdés, milyen mértékben.

2022. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi...persze. Búza vagy töki!
2022. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 steven95 ***** válasza:
94%
Nem gáz. Az viszont nehéz, hogy arra találj embert, hogy a Te "kívánságod" lesse az ügyben, mert sajnos az ilyen talik mindig önös érdekek vezérelnek, így nehéz figyelmes és megbízható srácot találni, aki nem okoz neked rossz élményt a hozzáállásával.
2022. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
szerintem mindent ki kell probálni..aztan eldönti az ember mi a jo neki,azt kész
2022. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem gáz én bivagyok de szeretem az ilyen

partnereket

2022. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz, én is csak kipróbálnék ezt-azt.
2022. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem gáz csak előre tisztázd ezt le a másikkal is.
2022. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne? Csak valóban le kell tisztázni az illetővel, hogy ennyi és nem több... Én pl melegként csókoloztam párszor nőkkel, de valahogy ösztönesen azt érzem, hogy mindent más csakis pasikkal: úgy értem, szex, romantika, érzelmi kötődés, járás, élettársi kapcsolat, házasság.... ja és 30 vagyok, szóval ennyi időre már kinőttem abból, hogy próbáljam meggyőzni magam, hogy bi vagyok...
2022. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!