Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az; hogy nem kértem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az; hogy nem kértem senkitől semmit;de rengetegen kükdenek itt nekem intim képeket? Nem azt mondom; hogy nem tetszik a dolog; mert kinek ne tetszene; de lánnyok mi visz rá titeket erre?

Figyelt kérdés
márc. 27. 22:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért!
márc. 27. 22:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A sok pontosvessző vitt rá engem.
márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Itt a zibuk és a kanos tinik küldözgetnek farok képeket, nem az (alig jelenlévő) lányok intim fotót.
márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Gagyi trükk ez a kérdés hogy rávedd azt a néhány csajt aki itt van hogy küldjön ilyen képeket

De nem fog ez megtörténni, hiszen ilyenek legfeljebb akkor történik ha chad vagy és közvetlen ismerősökkel dumálsz.

Álmodozz tovább magadba kérdező!

márc. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem küldtem képet és nem is tudok nincsis
márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom naponta százával küldik a csajok a képeket... :D
márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a szánalmas olcsó "trükköt" 😂😂😂😂
márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!