Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nagy taplóság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy taplóság a részemről, hogy le szoktam tiltani minden pasit azok közül, akik képet küldenek nekem a farkukról, úgy hogy közben nem is voltam rá kíváncsi?

Figyelt kérdés
márc. 28. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.. Én nem leszek álszent , van hogy szimpatikus nőkre én is ráírok, de tisztelettel, és ha azt írja, hogy nem kíváncsi rám, akkor elköszönök és ennyi.
márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Te dolgod, nekünk ez édesmindegy!
márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem az. Ha nem vagy rá kíváncsi rá és nem is kérted, akkor, aki küldi az a tapló és bunkó. Nem tisztel semennyire téged csak a kielégülésének tárgyát látja benned.

Na az a gáz.

márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bárkit letilthatsz, ehhez senkinek semmi köze.
márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem hogy ilyet egy érett felnőtt férfi megcsinál hogy képet küld a farkáról ismeretleneknek.
márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5, pedig nem is sejtenéd, hogy mennyi ilyennel találkoztam, ráadásul házas pali is küldött már képet a farkáról.
márc. 28. 11:11
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet. Én megválogatom, hogy kikkel ismerkedek.
márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5, sokáig én is ilyen idealista voltam, nem itt, de volt, hogy online ismerkedtem, és akkor derült ki, hogy egy másik pasival cseverésztem, mikor telefonon beszéltünk, és elkezdte nyomatni, hogy hetero létemre próbáljam már ki vele, mert úgy lepippant, ahogy egy csaj sem.. Rövidúton mindenhonnan tiltottam.
márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem, én sosem küldök kéretlenül. Csak ha valakit érdekel. Szóval nem bunkóság, de azért a lányokat sem kell félteni, mikor az ember normálisan ír, majd olyan stílust kap vissza, hogy még leírni is szégyellem
márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, ez taplóság az ő részéről. Én úgy gondolom ismerkedni enélkül is lehet, sőt biztosan. A nőket nem az érdekli elsősorban, hogy mi van a lábunk között, de persze ilyen-olyan értelemben tudunk meglepetést okozni. Én sem kértem soha nőtől intim képet, mert akkor elveszik a varázsa, ha személyesen odajutunk.
márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!