Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfi is ennyi energiát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is ennyi energiát fordít a farkára, vagy ez már betegesen sok a részemről?

Figyelt kérdés

26 vagyok, és néha azon veszem észre magam, hogy csak a farkammal foglalkozok. Sokat maszturbálok, imádok élvezkedni, gyönyörködni benne, hogy milyen jó, és milyen jó farkam van (igen, ez tudom hogy önzőség). De napközben is, mikor nem látja senki, igazgatom, simogatom, és sokszor helyzeteket képzelek el, mit csinálnék vele. És mindezek mellé még sikerült egy olyan barátnőt is találnom, aki rajong a farkamért, és mindent örömmel megtesz nekem szexben, ami mégjobban kihozta az önzőséget belőlem, és ő sokkal többet ad nekem, mint én neki (szopatás, kézimunka, stb). És én közben azt érzem, hogy milyen jó neki, hogy az én farkamat kényeztetheti, és rátesz egy lapáttal, hogy ő meg magától mondja, hogy mennyire imádja.

Mostanában gondolkoztam ezen, és néha azt érzem, olyan vagyok, mint egy állat, akit csak a farka vezérel. Tényleg minden fiú így van ezzel, csak mindenki jól titkolja, vagy én vagyo beteges eset?



2022. júl. 16. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy ösztön lény vagy, akinek annyi esze van mint egy döglött hintalónak.
2022. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
A mai, szélső balos őrületekkel teli ultra PC világban azt kell, hogy mondjam: Vedd feleségül a farkad. Boldogok lesztek együtt. Nem szégyen, mindenki másba szerelmes. Van aki nőbe, van aki férfi létére férfiba, van aki tárgyba, van aki saját magáról készített kartonpapírba, és te a farkadba. Sok boldogságot nektek!
2022. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondom, komoly barátnőm van, akivel nagyon jó a szexuális életünk (az önzőségem ellenére minden együttlétnél legalább egy orgazmusa van neki is). És tudom, hogy a mai világban nem oké ez a férfi önzőség. De nem az van, hogy minden férfi így van ezzel, csak mindenki elnyomja magában?
2022. júl. 16. 11:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Meg vagyok elégedve a farkammal minden értelemben, de nem hinném, hogy ez lenne a legnagyobb értékem. Azt meg pláne nem, hogy ez lenne az egyetlen. Az önzőségednek és a pszichés problémáidnak semmi köze hozzá, hogy ki tudod-e elégíteni a nődet. Nem egészséges ennyire belezúgni a farkadba. ,,Akciózásnál" én is szeretem a saját farkam, de egy férfi nem egyenlő a farkával. Nem csak a farkunk vagyunk baszki... Te meg úgy írsz magadról, mintha csak egy f*sz lennél... Szóval egyértelműen a kérdésre válaszolva: BETEGESEN SOK!!!

2022. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nárcisztikus szociopata vagy
2022. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ez a viselkedés a nárcisztikusok között...
2022. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A viszonzás nagyon fontos! Idővel azt fogja gondolni hogy a farkad jobban szereted mint őt.
2022. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engemet jobban erdekel a baratom farka. 28F passziv.
2022. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Dobj már fel egy képet a csodálatos szerszámról, had gyönyörködhessünk mi is benne.
2022. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3. Persze, biztos nem kamuzza be sose, hogy jó veled a szex és mindeg elélvez. Ha azt mondaná, hogy még sose élvezett alattad, akkor egyből szakítanál vele. Na látod ezért mondja.
2022. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!