Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, örülnétek ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, örülnétek ha olyan párotok lenne aki nem féltékenykedik és hagyja hogy más pasival legyen alkalmi kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

márc. 29. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Én azt szeretem ha érzem hogy fontos vagyok és a kapcsolatunk a legfontosabb neki is, HA ez működik akkor nyitott vagyok a hármasra.
márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Soha nem lenne gerincem hátba szúrni valakit, akit SZERETEK.

Ami azt jelenti, hogy nincs B opcióm, rajta kívül nem kell senki más.

Különben mi értelme párkapcsolatnak nevezni, ha egyszerűen nem az? Ha több embert is beengedünk.

Ha poénból élegetünk egy háztartásban valakivel, néha egymás ágyában kötünk ki, de nem valljuk azt, hogy KAPCSOLATBAN élünk - az persze teljesen más.

márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem párom egészen addig engedte volna meg össze nem költözünk és nem voltak komolyabb érzelmei.

Most hogy együtt élünk szó sem lehet más pasiról. (És tényleg szeret)

márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
3: és hány pasival voltál mielőtt összeköltöztetek?
márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!