Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituáltakat kérdezem, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltakat kérdezem, ha vannak itt az oldalon. Láttok magatok előtt kiutat ebből az életformából vagy semmilyen egyéb tervetek nincs a jövőre vonatkozóan?

Figyelt kérdés
Gondoltatok arra, hogy semmilyen más munkát végezve nem kereshettek ennyit és nem lesz ekkora szabadságotok?

márc. 29. 16:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy ideje. Nem ebben a képzelem a jővőm ugyhogy kezeljük élet helyzetként amit majd magam mögőtt hagyok.


Milyen változásra gondolsz?

ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Változás alatt több mindent értek. Lelkileg, mentálisan hogy viseled? Hogyan változott meg az életed korábbi, hivatalos munkahelyedhez képest. Időben, anyagiakban? Mennyire stresszes? Sokat kell hazudnod a családod, ismerősök előtt? Egyáltalán, hogy és miért vágtál bele? Amúgy, kívánom, hogy sikerüljenek a terveid. Remélem, nem csak a pénz az akadálya...
ápr. 8. 19:41
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Aham.

Az első egypár alkalom nehéz. Amikor belekezedesz és realizalod hogy igen egy prosti lettem.

Végig gondoltam az életem hogy az lettem akit úgy álltalaban megvet a társadalom ,ugyanakkor szüksegesek vagyunk egy réteg számára.


Én most még birom túltudtam lépni azon hogy mi a munkám. Nem viszem haza.


Korábbi munkahely...🤣

Akkor heti 5 nap néha 6 vagy 7.

Napi 8óra néha 10 esetleg 12.

Számlát fizessek vagy egyek?

Most heti 5 nap fixen.

Napi 7óra.

Számlát fizetek, eszek, 2 hitelt fizetek,tanfolymra járok. És marad is.

Strsszes-kiba@%*ottul. Abban a 7óraban 150%-ot kell hozni.

Igen sokat,anyu egyetlen kislánya egy ribi a szive szakadnameg. Ismerősök:van aki tudja. De nem hirdetem.


Hogy kezdtem. Ismerős ajánlotta fel,ne menjünk bele bonyolult.

Miért? Az időm a pénzed! Kevés idöm is sok pénzed🤣😂.

Jó persze a szintet hozni sem 2forint.

ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó válasszal. A legnehezebb beismerni hogy igenis prostituált vagyok és kész.

Bár nem olyan régen vagyok a szakmában de ezt nekem már sikerült elfogadnom, és mostmár kezdek ott tartani hogy a pénz kárpótol.

ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszaitok. Sok sikert kívánok! Remélem, idővel nem tör meg benneteket ez az élet. Utolsó! Megkérdezhetem, hogy általában mennyi az a havi összeg nagyságrendileg, ami kárpótol? Viszonyításkent érdekelne. Én szellemi munkakörben dolgozom, többnyire itthonról. Így keresek havi nettó 800 ezret. Nyilván, adózva. Ez nem sok pénz, de egyértelműen több, mint amit a magyar átlag megkeres. Mégis, sok a stressz és annyira nem éri meg ezzel együtt. Ezért érdekelne, hogy milyen nagyságrendű összeg az, ami feledteti veled a munkád nehézségeit?
ápr. 8. 21:12
 16/17 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!

Nagyjából 1,5 millió forintot tudok átlagosan megkeresni havonta, ha van kedvem többet dolgozni ez a szám akár emelkedhet is.

ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16-os! Nagyon szépen köszönöm! És nőként hogyan látod magad? Gyönyörű vagy? Vagy átlagosan csinos, szexi? Sokat kell a külsőddel foglalkoznod?
ápr. 9. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!