Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a mostani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a mostani barátomnak túl kicsi a farka?

Figyelt kérdés
Körülbelül 13 cm neki, ami tudom, hogy nem szamít annyira kicsinek, de sajnos én nem élvezem így annyira a szexet. Egy egy pózban alig érzem a farkát. Őszinte akartam lenni, ezért neki is elmondtam, és azóta gyakrabban kinyal, van egy nagyobb dildóm amivel "megdugott", viszont így sem az igazi. Nagyon nagyon szeretem és nem akarom elhagyni se félrelépni, de nagyon hiányzik egy alapos kefélés. Mit tehetnék? Megoldás lehet esetleg keresni egy másik párt ahol nagy farka van a pasinak és kipróbálni a többest?

márc. 29. 21:48
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
21L a párom 20 éves
márc. 29. 21:53
 2/24 anonim ***** válasza:
1%
Írtam
márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén, szereted te ezt a pasit? Vagy esetleg neked van hosszabb hüvelyed, mint az átlagnak? Esetleg még az, hogy baromira nem 13 cm neki, hanem kisebb. A magyar átlag 14,99 cm, ez nem sokkal van alatta, ha azt nézzük, hogy a vastagság is számít, na meg hogy hogyan használod.
márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát keress mást? Ne húzd a srác és a saját idődet sem. 🤷🏻‍♀️
márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

3. Hosszabb a hüvelye és tág is lehet, nem tudjuk. De azt sem tudjuk milyen vastag a férfinak.


4-es voltam

márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Akis_hamis ***** válasza:
74%
Lehet olyan tág vagy, hogy neki meg olyan érzés, mintha egy alagútba virslit dobnának...
márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

Ha elég erős a kapcsolat köztetek akkor egy hármas, így meg tudod kapni amit szeretnél. Esetleg egy négyes gabalyodas, itt akkor van párcsere,így win win. Mindenki kap valamit.

Ugye a kevésbé etikus a szerető keresése csak szexre.

Illetve ott van még az,hogy szét mentek ész mindenki a magáét útját járja.

De elmondásod szerint nagyon szereted ez így elég nehéz lesz.

márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
36%

Nem neki kicsi, hanem te vagy tág.

Erre még nem gondoltál?

13cm az még átlag méret. Vagy pedig te nem tudod hogy hány centiméter.

márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%
Tanács: párcserébe kizárólag akkor menjetek bele ha mindketten vágytok rá!!!
márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%
Lehetetlent akarsz. A dugás a gyereknemzésre lett kitalálva, a legkevevésbbé sem a női orgazmus elérésére. Szóval ezt oldjad meg másképp.
márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!