Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a mostani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a mostani barátomnak túl kicsi a farka?

Figyelt kérdés
Körülbelül 13 cm neki, ami tudom, hogy nem szamít annyira kicsinek, de sajnos én nem élvezem így annyira a szexet. Egy egy pózban alig érzem a farkát. Őszinte akartam lenni, ezért neki is elmondtam, és azóta gyakrabban kinyal, van egy nagyobb dildóm amivel "megdugott", viszont így sem az igazi. Nagyon nagyon szeretem és nem akarom elhagyni se félrelépni, de nagyon hiányzik egy alapos kefélés. Mit tehetnék? Megoldás lehet esetleg keresni egy másik párt ahol nagy farka van a pasinak és kipróbálni a többest?

márc. 29. 21:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

10. Imádom amikor egy Incel ezzel jön.


Én pedig élvezem a szexet és imádom is. Erről ennyit, hapsikám.


És én is nő vagyok mint a kérdező, de nemcsnti alapján választok. Bár volt kisebb méretű exem is, sajnos az ember maga romlott volt és önző.

márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%

11

Imádom amikor itt mindenki mindenért incelez másokat

márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

12. Ilyen kijelentéssel, hogy a nők nem élvezhetik a szexet?



Te a 15.században élsz, vagy sosem szexeltél még.. vagy nővel nem.. :)

márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

Sok párnál nehéz elérni a hüvelyi orgazmust, vagy egyáltalán nem is lehet, gondolom erre gondolt.

De orállal, vibrátorral simán lehet

márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

14. Az nem hüvelyi, hanem szintén csikló..


Na még sokan ezt sem tudják.. a cdiklónak van egy belül ingerelhető része, mivel belül is tovább húzódik.


Amire te gondolsz, az a G-pont vagy squirt..

márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%
Beszéljétek meg, lehet a peniszköpeny megoldás, vagy a felcsatolhatos. Ha kölcsönös az erös vonzodás, hidd el a potmegoldásokat, rásegitéseket is nagyon boldogan fogadja a barátod, hiszen a te örömödet mégis csak ö adja. Nyugodtan legyél kezdeményezö. Pl. a nyalás ha jo neked, de kevés egy arcraüléssel egy egészen más élmény tud lenni számodra.
márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
45%
Igaza van pedig a 10nek
márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
paprikás krumplit
márc. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%
Van ilyen, nőként sem kell szégyellni, ha egyszerűen nem elég. Nem illetek össze, az idő teltével csak mégrosszabb lesz, mert te sem leszel szűkebb. Vagy kompromisszumot kötsz, vagy továbblépsz. De nem szabad egy pasinak ezt így kerek-perec kimondani, mert tönkreteszed egy életre lelkileg, vagy akár még impotenssé is tudod tenni egy ilyen mondattal, hogy "elhagylak mert kicsi a farkad".
márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
46%
"el hagylak, mert tág lyukkam, és nagy padlizsánrá vágyom, mert én ilyen ribi vagyok"
márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!