Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátomnak TÖRPE farka van?

Figyelt kérdés

Simogattuk egymást és először azt hittem hogy az alsónadrágon keresztül rossz helyre tapintottam... De mikor a kezembe vettem a barátom péniszét, alig tudtam marokra fogni, mert hiába van kicsi kezem, talán csak a tenyerem 2/3-át töltötte ki. :S

Merev állapotban akkora mint a hüvelykujjam (kb 7 cm lehet) és olyan vastag is mint az ujjam. És mikor egy picit mással is foglalkoztunk akkor összehúzódott nagyon picire, addig kellett simogatni hogy kézbe vehető legyen... :S

Csak petting volt, de azóta is csak erre tudok gondolni :S Nincsenek nagy igényeim, nekem az átlagos 12 cm-es is megteszi, dehogy vágyok én nagyobbra, de ez megdöbbentett, egy majdnem 2 m-es sráctól kicsit nagyobbra számítottam.

Hogyan csináljuk majd? Mivel sokkal nagyobb darab mint én, szerettem volna felül lenni, de ezt így nem tudjuk kivitelezni :S



2015. szept. 28. 19:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%
Nekem 18-19 cm,de még erre megkaptam már,hogy nem nagy szám.Persze kérkedtem vele,de akkor is...:D
2015. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak izgult? Beszéltél vele erről?
2015. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Hol tettél rá szert a Tescoban?

.

2015. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Kerti?
2015. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos ez javíthatatlan probléma. Nálunk meg az én párom nem akar fölül lenni. Mindenki mást kap mint amit szeretne. F
2015. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%

én 169 cm vagyok és 17cm-es pélóm van...

Ez röhej... és még én nem rendelkezek férfias méretekkel.

:D

2015. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%
Biztos, hogy merev állapotban 7 cm? nem csak izgult a magas elvárásaid miatt?
2015. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Elélvezett és azt mondta hogy nagyon jó volt. Szóval szerintem elértük a maxi állapotot :S De legközelebb már biztos többet szeretne a pettingnél... Nem tudom milyen érzés lesz.. Viszont ez a gondolat engem annyira leblokkolt hogy nem izgultam fel egyáltalán, ezt szerintem ő nem vette észre, mert neki sikerült eljutnia általam a csúcsra...
2015. szept. 28. 20:06
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Éljétek a kapcsolatotokat,fiatal vagy még,amúgy sem biztos,hogy ő lett volna a férjed.Ne éreztesd vele,hogy nagy probléma,bár biztos tudja magáról.
2015. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a csoda,hogy a srácnak nincsenek háznyi méretű komplexusai,tényleg csoda.

Ez nagyon kellemetlen helyzet,de aligha van rá megoldás.Csak annyit tehettek,hogy pettinggel elégítitek ki egymást a behatolást meg elfelejtitek.Így is lehet orgazmusotok akár több is,csak hát ez soha nem lesz igazi szex.

2015. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!