Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran van hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran van hüvelyi orgazmusod?

Figyelt kérdés
Partnertől függ, vagy adott alkalomtól? Akinek nincsen pasival, neki van (hüvelyi) ha magának csinálja?

márc. 31. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Eddig sose volt 20+partner utan
márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
86%
Nekem csak az van másképp nem tudok . A pasim nagyon jól végzi a dolgát van amikor 3szor is orgazmusom van egymás után .Csikló orgazmusom még sosem volt
márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ebből a szempontból szerencsés vagyok, mert elég gyakran tud a párom hüvelyi orgazmushoz juttatni.

Az, hogy milyen gyakran teljesen változó. Van hogy egymást követő napon, van hogy esetleg pár alkalomig semmi

márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Megfelelő pózban szinte mindig van


32n

márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Röviden: Amikor magamnak csinálom mindig van hüvelyi és csiklós is (attól függ milyen eszközt használok), van amikor mindkettő egyszerre :D


Jó ideje nincs partnerem, úgyhogy magamnak csinálom. Hosszú ideig csak csiklósan szerettem, tehát azt izgattam, de áttértem egy ideje vibrátorra, most már mindig van hüvelyi is. Sokkal mélyebb és intenzívebb mint a csiklós, most ez a kedvencem, de jóval hosszabb idő, mint pl csiklósan. A legdurvább, mikor egyszerre van mindkettő, arra is képes vagyok :D és a sorozatos hüvelyi orgazmusra is. Én ennek nagyon örülök egyébként, mert tudok arról, hogy valaki egyáltalán nem képes hüvelyi orgazmusra.

márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
5, vagyok- csak úgy mondom, 35 éves vagyok, üzenem a kisfiúknak akik privátban érdeklődnek :DDD
márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

Párkapcsolatban vagy szexkapcsolatban szinte mindig. Összeszokva tudjuk kit hogyan kell.

Alkalmiban is inkább az volt a jellemző, hogy volt.

márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Minden szexnél van.

34N

ápr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nálam elég érdekes, mert a párommal csak hüvelyi orgazmusom van viszont ha magamnak csinálom akkor csak a csiklóval tudok elélvezni.
ápr. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Férfival sosem volt, vibrátorral mindig van.
ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!