Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve élünk együtt (ő volt az első nekem, ő már tapasztaltabb) és soha nem sikerült elmennem még hüvelyi úton. Kicsit frusztrál engem is és őt is. Szoktam érezni az ingert, hogy hu most mindjárt ott vagyok, de aztán elillan. Mikor ő kényeztet engem úgy is csak 1 x sikerült elmennem. A durva, hogy annyira nem is élvezem. Úgy szoktuk megoldani, hogy az aktus közben magamhoz nyúlok. Az aktus egyébként leszámítva, hogy nincs orgazmus nagyon jó.

Lehet, hogy en egyáltalán nem vagyok képes ilyenre? Ilyen van?


márc. 13. 09:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha más módon kényeztet, akkor sem tudsz elmenni? Magadnak sikerül?
márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 érdeklődő35 ***** válasza:
25%
Ujjazva nem farokkal próbáltátok?
márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Biztos hogy képes vagy és ne ad fel mindig ugy állj hozzá hogy sikerűlni fog!
márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a nők nagy része nem képes rá, pl én sem. Viszont a csikló mindig ott van, az is jó, ha magadnak csinálod, vagy ő megtanulja, hogy neked mi a jó.

A hüvelyi orgazmust nem jó hajszolni, mert az összes együttlétre rányomja a bélyegét, és csalódás a vége, meg görcsösség. Akkor is rosszul fogod érezni magad, ha egyébként rohadt jókat dugnátok, de ti mindig elégedetlenek leszek mégis. Tudom milyen, mert végigcsináltam. Azóta élvezem igazán, hogy elengedtem ezt a hüvely dolgot.

márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő képes rá...

Neked is úgy tűnik, csak csiklóorgazmusod van.

Az mondjuk csak gyakorlás kérdése, hogy csikló ingerléssel el tudjon juttatni a csúcsra. Addig próbáljátok, visszajelzést adva, amíg nem sikerül.

márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
A barátnőim kb felének volt hüvelyi orgazmusa, de attól még lehet jó a szex. Akinek nem volt, őt csikló által jutattam a csúcsra, kézzel vagy orálisan. Szóval egyikük se maradt kielégületlen.
márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

1:Probáljatok olyan pozokat ahol a f-sz a csiklodat is dörzsöli.

2: Szex közben amikor magadnak is csinálod és érzed az élvezés közeledését akkor vedd el a kezedet a csiklodrol és engedd a f-szt érvényesülni. Persze, ha nagyon visszaesel akkor kezdd el ujra kézzel is.

márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

A nők többségének soha nem lesz

Örülj ha egyáltalán csikló van

márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

A nők nagy többsége, 80%-a ilyen.

Azt próbáld még ki, hogy vibrátorral magadnak csinálod sokáig, úgy, hogy előtte mondjuk egy hétig nem volt orgazmusod.

Valószínű így sem lesz, nekem két csajom is kipróbálta így, de egyiknek sem sikerült.

Ha a párod izgatja kézzel a csiklódat akkor el tudsz élvezni vagy csak, ha magadnak csinálod?

márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 sanya967 ***** válasza:
100%
a csikóddal se működik?
márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!