Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az efféle szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az efféle szexuális fantázia?

Figyelt kérdés

Van egy lány akiért régebben nagyon oda meg vissza voltam,de aztán nem lett belőle semmi sajnos. És mostanában igen sokat fantáziálok arról,hogy a szexrabszolgája vagyok királynőmnek szólítom,és mindent megteszek amit csak akar (nem feltétlen csak szexuális dolgok,házimunka stb...bármi egyébb) de nyilván azok is. Bejön a lakásba,meghajolok előtte ilyesmik. Egy doboz szerűségben alszom az ágya alatt,és akkor jövök ki onnan ha ő megengedi. Van egy párja,és néha azt is végig kell néznem ahogy szexelnek előttem,de olyankor nem szállhatok be,csak néznem kell. Meg ilyesmik. Egy teljesen átlagos lányról van szó,természetesen nem tud az efféle fantáziáimról,(teljesen betegnek tartana ha tudná) kapcsolatot sem tartjuk amúgy nagyon. Ilyen fantáziáim nem régóta vannak,pár hete kb. De csak vele,amúgy alapból nem vagyok egy szubmisszív beállítottságú ember,a BDSM kikötözés stb...sosem érdekelt igazán,az ilyen ostoros bőrszerkós dominák pedig kifejezetten taszítanak. Ezért nem is értem ezt.

Szerintetek ez normális?



ápr. 1. 23:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak ezzel az egy lánnyal jutott ez eszembe,illetve csak pár hete vannak ilyen gondolataim,de nem mindig,inkább csak egy időszakos fantázia,ha valóság lehetne akkor igazából maximum ilyen pár napos játéknak tudom elképzelni,de ki tudja. Lehet lenne más lány is aki kiváltja ezt belőlem,ezt még előre nem tudom.
ápr. 2. 02:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Milyen típusú ez a lány? Karakánabb azoknál, mint akiket esetleg megszoktál és azért jött ez a fantázia pont vele kapcsolatban? Vagy félénkebb, és ezért fantáziálsz arról, hogy kihoznád belőle a "dominát"?

Azért kérdezem, mert érdekes, hogy pont ennél az egy lánynál vágynál csak ilyesmire.

ápr. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2 szinten
ápr. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
teljesen normális, remélem megtalálod a boldogságot.
ápr. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!