Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Másnak is fáj, ha tövig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Másnak is fáj, ha tövig benyomják? Olvastam itt ott, hogy valakinek túl rövid a hüvelye, meg közel van a méhszája és vigyázni kell. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Perverz privát üzeneteket nem kérek!

ápr. 2. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elején kicsit fájt a barátommal utána, de már összeszoktunk és nem szokott (max durvább meneteknél érzem kicsit a méhem, de nem fájdalomnak mondanám)
ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Ahanyan vagyunk, annyi fele a nemi szervunk is
ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
van hogy túl hosszú és fáj, ha mondjuk kutya pózban nagy lendülettel hirtelen tövig megy, de igazából tisztességesen felizgatott állapotban, nem extrém méretű pasival nem kellene fájnia.
ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
Ezeket csak a kisfarkúak terjesztik. Nem kell mindent elhinni!
ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4, sajnos ez saját tapasztalat, csak még azt nem tudom mitől van.
ápr. 2. 23:50
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Van. 20+ centis volt neki. Nem tartott sokáig, nem volt jó. Normál mérettel nem volt ilyen.
ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Van ilyen igen
ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Hát ugye itt jön képbe a sokat emlegetett méret. Persze a legtöbb esetben mindenki nagyról álmodik. Csak azt tudni kell kezelni is.

Nekem például 19.5 cm hosszú. Igazából ezt csak onnan tudom,hogy a partnerem egyszer szex után mosolyogva azt mondta mi lenne ha meg mérnénk mert nagynak tippeli. Én is imádok minden hülyeségben benne lenni,nevetni poenkodni stb stb.

De mindegy is ez a része.

Ugye ekkora mérettel már könnyű fájdalmat okozni,nekem ha sikerül is elérni hogy tövig bent legyen érzem a méh szájat rendesen.

Talán a hölgynek a lovagló póz a legkényelmesebb. De a többi pózban egyszerűen nem tudom magam elengedni mert egyszerűen fáj neki. Tudjátok az a heves néha csattogós szex.

Nyilván nem célom hogy ez kellemetlen legyen neki, így nem is csinálom olyan tempóban. Együttlét során olyan háromnegyed részig tudom be tenni ami még kényelmes. Innentől stop van.

Ez pedig elég frusztráló tud lenni számomra hogy nem tudok önfeledten szexelni mert egy fajta folyamatos koncentrációt kell tartanom.

Tehát igen ha tövig nyomják akkor tud fájni, főleg egy nagyobb mérettel meg még inkább.

ápr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
#8 'Végre egy normális válasz a méret kérdésre és nem a butaságot írja'
ápr. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
A 8-as rá az élő példa, hogy vannak még normális szexuális kultúrával rendelkező férfiak.
ápr. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!