Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hölgyek! Nektek mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hölgyek! Nektek mitől szokott lenni a legintenzívebb orgazmusotok?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
A férjemtől.
ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
A legintenzívebb a csiklóizgatótól.
ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Fenék, punci és csiklóm van egyszerre izgatva.
ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy akik lepontoztak nekik üzenem hogy attól egyáltalán nem azt az orgazmust szeretem a legjobban, csak az a legintenzívebb (a kérdés ugyebár erre vonatkozott). Konkrétan 2 perc alatt hatalmasat lehet tőle élvezni, néha túl durvát is😅

#2 voltam

ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
#4 Tedd hozzá azt is hogy 18-as durrantóval rendelkező férfi tudja ezt megcsinált.
ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

#5 tessék? Kicsit rosszul ragoztál.

Amúgy meg nem érdekel hány centi a pasi farka.

ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
#6 Ja persze nyílván nem :D Nem találkoztál te akkor még 15 centissel vagy az alattvalói.
ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
*az alatt.
ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%

Ezt le nem tudnám írni,attól ha a férfi ügyes, és van érzelem. Egy szenvedélyes szex nekem felülír bármilyen vad dugást,vagy kéjketyerét.


Csak a pillanatra koncentrálok és hozzá még ügyes is akkor szó szerint még a szám is és a kezeim is zsibbadnak az orgazmustól.


(Ezt az érzést a mostani páromon kívűl eddig 1 embernek sikerült elérni és belé is nagyon szerelmes voltam akkoriban)

ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

#7 ezek szerint te meg ügyes férfival nem találkoztál. Nekem eddig a "legrövidebb" partnerem okozta a legnagyobb örömet. Nagy méretű pedig volt olyan aki el volr magától ájulva,hogy mer neki nagy van akkor majd attól alapjáraton jó lesz.


Tudod,nem a cölöp mérete számít,hanem,hogy jól legyen beverve! Na ezt tanúsítom!

ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!