Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen érzés volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen érzés volt az első magömlésetek? Hogy történt és milyen körülmények közt?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel,álmomban
ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
9 évesen. Nem tudtam még hogyan kell verni ezért hozzányomtam mindenhez ami mozgott vagy kellemes érzést okozott. Először megijedtem, mert egy éles szúró érzést éreztem. Aztan rájöttem, hogy mostmár nagy fiú vagyok.
ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 11-12 évesen, unokatesómmal 😊
ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

14-15 évesen álmomban, nagyon nagyon jó érzés volt! Egy szép lány osztálytársammal álmodtam, akibe szerelmes voltam.


22F

ápr. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Karesz 82 ***** válasza:
1995.június 17-én vertem ki először,13 éves voltam. Paplanon aludtam,a földön. Korán reggel felébredtem,aztán a takaró alatt megtörtént az első magömlésem. Miután masztiztam,visszaaludtam. Zöld színű pizsamában voltam,a nadrág tele lett ondóval. Később,amikor megszáradt,egy sárga,kemény folt maradt a pizsamanadrágon.
ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Karesz 82 ***** válasza:
42/F
ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!