Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves nővel volt szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves nővel volt szexuális élményetek diszkózás közben vagy utána?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
50
ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekyik héten?
ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

21 evéssel, akkor 23 voltam.

A parkolóban szopott le, inkább csak fel, aztán a motorháztetőn dugtam meg.

ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
21 evéssel.
ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, egyfolytában átírja a teló, szóval 21 évessel...
ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

26-27 évesen űztem nagyban a dolgot. Szerintem kh pont ebben a korban voltam szuperpozícióban a milfek és a tinik között.


Kb 14-50 között volt mind

ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok rá túlzottan büszke, és csak utólag tudtam meg a korát, 14 éves volt a csaj. Többnek nézett ki félhomály is volt és hát mind a ketten ittunk is. A hely nem volt a legalkalmasabb hozzá, de tudta azt is elég jól hogy mi kell ahhoz hogy jó legyen a szex még ha csak futó alkalom is.
ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

6-os vagyok.

Az szerintem is elítélendő amikor a 14-16 éves lányokat fűzögeted 25+ évesen. De akiket én dugtam azokat ígyis úgyis farokra húzta volna valaki. Akkor meg már inkább én legyek az :D

ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
19-40x de nem a korukra voltam leginkább kíváncsi 😂
ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fuh mennyi ribit meg lehet dugni discozás közben. Korban 15-50 közöttiek lehettek, sosem kérdeztem rá a korukra. Jönni akart, megbasztam vagy leszopott. Kölcsönös belegyezés mindig megvolt és ez e lényeg.
ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!