Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diszkózás, bulizás párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkózás, bulizás párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről?


Mondjuk ha a párotok elmenne a baratáival/barátnőivel pasis/csajos estét tartani, berúgni és diszkózni, ti hogy reagálnátok?


Gondolom nyilván elengednétek, mert joga van hozzá, illetve kell a szabadság is, de mit éreznétek? Zavarna? Vagy teljes a bizalom ittasan is?


2018. márc. 22. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Együtt szoktunk járni, nálunk nincsenek csajos / pasis esték, a baráti társaságból mindenki hozza a párját is, mivel a többségnek van. :) (Nem tini korosztály vagyunk már.)
2018. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mi sem.


De szerintem is az lenne a normális, amit te is írtál.

2018. márc. 22. 23:26
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Engem zavarna, mivel nem iszom, és bulizni sem járok.

Nem lehetne, hogy együtt menjetek?!

2018. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam jarni discoba barataimmal a baratnom pedig rockoncertekre jar a baratnoivel. Persze együtt is vannak programjaink. Szerintem ezzel semmi gond nincs amennyiben nincs csajozas/pasizas ja és total reszegre nem issza magat egyikunk se ezt megbeszeltem vele. Én sose voltam nagy pialos ő voszont igen de amiota vele vagyok csak mertekkel iszik.
2018. márc. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem jönnék össze olyannal, aki diszkóba jár. Kocsmába berúgni mehet néha nyugodtan, de azzal se kellene túlzásba esni.
2018. márc. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsere nem olyan ferfit valasztottam, akinel ilyen "diszkozasokon" kene aggodni.
2018. márc. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze akinke a berúgás jelenti a bulit. A párom max 2-3 sört iszik, ha vele vagyok, ha nem, én pedig 1-2 koktélt.

Egy percig se zavar, ha valahova nélkülem megy, ahogy őt sem ha kimaradok 1-1 este.

1,5 éve vagyunk együtt, ő azóta nem ment, én 1x.

2018. márc. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A baráti társaságomban vannak lányok, és csomószor voltunk már úgy bulizni hogy senki nem csajozott és pasizott. Nem örülnék neki ennek ellenére, de én is elmennék cserébe a saját barátaimmal.
2018. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A buli is egy szórakozási forma, mint pl. egy hobbi. Ha együtt, ha külön - kikapcsol és feltölt.


Nem zavarna. Voltunk már külön is, együtt is.

2018. márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én vagyok a kimozdulósabb. Barátnőmmel szoktam időnként egy-egy koncertre elmenni. A páromnak nincs ezzel baja, mert ezt leszámítva együtt szoktunk kikapcsolódni.
2018. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!