Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok csak különc, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok csak különc, amiért már nem élvezem a "diszkózást"? De a barátom meg állandóan menne.

Figyelt kérdés

18-24 évesen még élveztem, de akkor is inkább a barátnői társaság, beszélgetések, hülyéskedések miatt. Most 26 vagyok, hétköznap korán kelek, későn érek haza, van egy kutyusunk is akivel foglalkozni kell, házimunka stb. Én hétvégén örülök, hogy pzs-ben lődöröghetek otthon és olvashatok egy jó könyvet, lazíthatok. Elég pörgős a munkahelyem, sok emberrel, sok munkával, így örülök, ha csend és nyugi van körülöttem.

A párom lassan 30 éves lesz, de neki meg mániája a diszkóba járás. Nem tudom miért, mert a haverokkal nem nagyon beszélget, táncolni se táncol, csak leissza magát és kész. Én már nem szívesen járok el vele, nekem már inkább kellemetlen, ahogy a sok magányos 40-50 éves részeg ember lökdös vagy letapiz, a párom meg állandóan noszogat, hogy menjek már táncolni (ő persze csak néz, max a nyakát nyújtogatja). Amúgy sem egy nagy városban élünk, össz-vissz 2 szórakozóhely van (egyik a 40-50 éves korosztály, a másik meg a "tizenéveseké") Így általában egyedül jár, de nekem ez se túl jó, mert hétköznap szinte csak alváskor találkozunk, mert 3 műszakban végez gyári munkát, és hétvégén megint elmegy "kikapcsolódni"...


Nektek mi a véleményetek? Vagy csak én lennék "koravén"?


2017. nov. 9. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval elmegy diszkózni, de nem táncol, se nem beszélget....

Vagy alkesz....vagy pedig egy újabb szökevény az 51-es körzetből.

2017. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
nem,ő a komolytalan,gyerekes ffi,életcél nélkül,milyen apa lessz az ilyen? semmire való,kb
2017. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy egy szinten vagytok szellemileg?

Tudsz vele beszélgetni a hétköznapi témákon túl?


Ez nem koravénség, egyszerűen magasabban van az igényszinted. Én is tiniként voltam először és utoljára, mert a barátnőim jártak, én meg velük szerettem volna lenni.

Ezerszer szívesebben megyek képtárba, múzeumba, parkba sétálni, úszni, szóval bárhová, csak nem diszkóba.

Rock kocsmába jártunk sokat barátokkal, mert ismerősé volt a hely, de ott is azt szerettem, hogy bár vágni lehetett a cigifüstöt, és akadt ugyan mindenféle ember, le tudtunk ülni egy pohár valami mellé, és beszélgetni.


Szóval, nem veled van a baj, csak nagyon eltér az érdeklődésetek.

2017. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
nem illetek össze,ez egy suttyó.
2017. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem fura, én se járok régóta diszkóba.

27/F

2017. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek néhány éve. De igazából soha nem is szerettem. Ha szabad vagyok és csajozni akarok esetleg ott nem lehet normálisan, ha meg barátnőm van akkor minek?


Néha néha haverok kedvéért elmászok, ha eleget ittam, de totál pénzszórás. Egy fesztivál az már más.

2017. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul vannak helyek, ahol le sem lehet ülni, csak mint a birkákat behajtják, van egy tér és táncolj vagy menj haza. :'D 2-3 ezer forintos belépőkkel...
2017. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek, mint a barátod, sosem komolyodnak meg. Aki 30 évesen is bulizik folyton, az már nemis fog ebből kinőni, mert ez az életvitele része, egy örök gyerek. Ismerek ilyen 38 évest is, falja a nőket, úgy él, mint egy 18 éves, persze ha ő így érzi jól magát, éljen így, de neked kell ilyen pár?


Ilyen embernek biztos nem szülnék. Én konkrétan 1 évig voltam nagyon durván bulizós, akkor minden hétvégén diszkóba jártam, de már teljesen beleuntam, a gondolata sem hiányzik, és én még csak 21 vagyok. 30 évesen már bőven nem azon a szinten kéne lenni, hogy diszkózni akarjon folyton, ennél értemesebb/tartalmasabb elfogaltságokra kéne vágynia, normál esetben...

2017. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!