Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkérhetem a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem a barátnőmet, hogy borotválja a punciját?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat és nem élünk együtt. Minketten 23 évesek vagyunk. Én ugyan nem borotválom a farkam körül, max néha levágok egy kicsit a szőrből, viszont nem igazán tetszik a szőrös punci. Emiatt nem is nyaltam még ki, csak ujjaztam. Hogy jelezzem neki a gondomat anélkül, hogy ne bántsam meg? Arra gondoltam, hogy leborotválom a farkam és akkor azt jelnek venné, hogy ő is tegye meg. Ti voltatok már olyan lánnyal, aki nem borotválta? Hogy kezeltetések?

ápr. 4. 16:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Csak olyannal voltam, aki nem borotválta. NIncs bajom a természetességgel. Sokkal inkább a divatmajmolással.
ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Kuka vagy hogy nem tudsz beszélni??

Akkor írd le így neki.

ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én természetesen hordom a fanszőröm, pedig a férfiak körében divat a borotválás. Nők esetében nem gondolom, hogy divatról lenne szó. Ha nem lennének kapcsolatban is borotválnál a kényelmük miatt, nemde?
ápr. 4. 16:38
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem megkérheted. De én a helyedben örülnék neki ha teljesen természetes. Ha neked nem jön be, beszéld meg vele. Én simán megkérdezném, hogy nincs-e kedve leszőrteleníteni.
ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérd meg, szépen és ne tolakodóan. Persze azt is megpendítheted, hogy együtt fürdéskor leszeded te neki, az is jó móka.


Ha határozottan ellenáll, akkor meg választhatsz, hogy elfogadod így vagy továbbállsz. Ne erőltesd.

ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki hogy nem borotvalja. Én onnan tudom. Hogy megcsalt az enyém, h csupasz neki.
ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Ne a szemérem dombját nyald, hanem a csiklót. 😁


Szépen a két hüvelyk ujjaddal félresimítod a szőrt, kicsit szét is tudod így húzni, és finom nyelvmozdulatokkal, a partnernek megfelelő tempóval, és erősséggel izgatod.

F53

ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
Ja persze, neked nem kell leborotválni, míg a nőnek igen, mi?
ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
a számmal én se szeretem.. na de a buja dzsungel látványa.. meg tapintása brrr mocsok szexi!
ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, nálam alap,hogy leszedtem ha tudom,hogy szex lesz. Nem szeretem a dzsungelt.....
ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!