Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérhetem e 16 éves barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somi16 kérdése:

Megkérhetem e 16 éves barátnőmet akivel 1 éve együtt vagyok és nagyon szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves fiú vagyok ő meg egy 16 éves lány. Nagyon szeretem ő is nagyon szeret.
2015. febr. 1. 23:25
 1/8 Deliverance ***** válasza:
100%
Ha most eljegyzésre gondolsz, azt tanácsolom, várj vele. Fiatalok vagytok még nagyon, ez pedig egy elég komoly döntés. Egy év még nem idő arra, hogy teljesen kiismerjétek egymás szokásait, tulajdonságait, valamint egy ideig együtt is kellene élnetek ahhoz, hogy meglássátok, hogyan működik a kapcsolatotok, ha folyamatosan együtt vagytok. Szóval szerintem egyelőre szeressétek egymást gyűrű nélkül. Később pedig még bármi lehet! :)
2015. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha erfi leszel, ő pedig nő..

Azljegyzés a házasság lőszobaja.. Felnőtteknek szól jobb esetben, amikor már tudjátok mit akartok, es azt meg is tudjatok valósitani a szülők nelkül.

2015. febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3- as vagyok.. Egyébként jogilag igen, hiszen az eljegyzés nem jelent kvázi semmit.. Sem családjogilag, sem sehoyg
2015. febr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne okos dolog....
2015. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Édes :))

Megkérni megkérheted, régen 5-6 éves gyerekeknek is volt eljegyzése (persze a szülők akaratából). De szerintem az eljegyzésnek úgy van értelme, ha utána belátható időn belül (1-másfél év) összeházasodtok.

2015. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
81%

Persze. Csak még nem házasodhattok össze, meg amúgy is nagyon fiatalok vagytok

1 év tulajdonképpen semmi...

2015. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérheted, senki nem fogja megtiltani, de annyira nem lenne okos dolog, lehet, hogy pl az ő szülei furán néznének. De jogi akadálya nincsen.
2015. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jan1k4papa válasza:
Egy ev az semmi ne siesd el mert valas lesz mert meg kislany te meg kisfiu vagy :) es o meg nem biztos a dolgaban hiaba is hiszi aztmagarol...hiszen egy gyerek .... Akkor kerd meg vkinek a kezet ha el is tudod tartani ... Es ossze tudtok koltozni es sajat eletet kezdeni na most ez egy 16 evessel nem fog meg menni akarmit is gondolsz
2015. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!