Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megkérhetem erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérhetem erre a barátnőmet vagy egy prostihoz menjek?

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném csinálni, hogy a barátnőm kakil egyet és azután én ráélvezek és beterítem az ondómmal a széklet darabot.

Arra gondoltam, hogy ezt a barátnőmmel csinálom meg de ő lehet, hogy betegesnek tartaná ezt.


2012. okt. 29. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Áh dehogy, kamugyerek, csináld inkább anyáddal, ő tuti élvezné. Ő sem lehet okosabb, mint a fia.
2012. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
tuti h betegesnek tartaná!!! én egyböl ott hagynálak ha ilyet kérnél!! de ha prostihoz mész és meg tudja a csajod akkor gondolom szakítana?!
2012. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hànynom kell nem vagy normàli:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szaronbaszni még egy prostikát sem lehet, annyira azért vannak igényesek.
2012. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a barátnődtől. ha igazán ismeritek és szeretitek egymást meg se fog lepődni. egyébként tényleg undorító, de ne szégyelld magad, pláne ne a sok prűd miatt. miután ráverted a kukidat rá fogsz jönni, hogy ez nem is olyan izgató. van ami csak fantázia.
2012. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki egy parkba ott találsz kutyaszart, az is megteszi neked.
2012. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem, csak kamu a kérdés...

Egyébként egy féreg vagy, ha képes lennél megcsalni a barátnődet, csak mert ennyire beteg, perverz vagy.

2012. okt. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen emberek mért vannak? Ha kamu akkor elvetted az étvágyam, ha meg igazi az életkedvem.
2012. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!