Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valami fétis vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami fétis vagy csak dominancia? Vagy csak bunkó vagyok? Tetszik ahogy kényelmetlen neki a helyzet.

Figyelt kérdés

Popószexnél nagyon izgat ha látom és érzem hogy a partneremnek kicsit fáj amikor behatolok análnál. 🤔

Persze nem dugom be hirtelen hanem türelmes vagyok meg minden.

De pl amikor csak a makk van bent olyankor megállok.

De ugye az elején szinte minden centinél hogy behatolok szinte rándul felszisszen. 🤨


ápr. 5. 23:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze le van tisztázva ha fáj akkor abbahagyom természetesen.
ápr. 5. 23:23
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk téged kéne hogy betámadjon hátulról egy 130 kilós kigyúrt 25 centis faszu nigga
ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kihagynám heteró vagyok.

A vágyaid nem ide kell kiventilláljad. 😊😉

Mint írtam nem erőszakoskodok.

ápr. 6. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe szadizmus


Több férfitól hallottam hogy erre gerjednek szóval nem vagy különleges. Mondjuk nem értem, miért pont a segglyukfájdalom izgató nektek. Gondolj ilyenkor a székrekedésre. Baromi szar ugye?

ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen biztos rossz lehet de engem az izgat hogy egy pici fájdalmat elvisel a kedvemért.

És ugye nyilván ha kitágul akkor a saját élvezetért is.

Nem tudom miért tetszik.

Amúgy akarattal soha nem okoznék fájdalmat senkinek.

Mármint ilyen bdsm szinten.

ápr. 6. 01:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Idegen embernél, talán kicsit élvezetes lehet ha kellemetlen megalázó neki, de párkapcsolatban nem tudom elképzelni hogy akár csak a legkisebb mértékbe kényelmetlen helyzetbe hoznám szex közben.
ápr. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!