Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, előfordult már hármasozásban rossz tapasztalat?

Figyelt kérdés
Milyen felállásban csináltátok és mi volt a probléma?

ápr. 6. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen. A 3. fél belém élvezett a férjem pedig emiatt balhét rendezett.. Előre meg volt beszélve, hogy nem megy belém.
ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

"A 3. fél belém élvezett a férjem pedig emiatt balhét rendezett."


Na ez tuti beégett a férjed elméjébe. Bár lehet nem a te hibád, én elhagynálak...

ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Az emberke nem igen értette hogy 1 alkalom volt a dolog
ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Nem tudtak teljesíteni, mindkettejük felkemeny volt, idetlenek voltak, azzal foglalkoztak, hogy ne érjenek egymáshoz. Szerencsére ez nem az első alkalommal volt, mert akkor rossz emlék maradna bennem a harmashoz.
ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ja.

A srác szerelmet vallott nekem utánna. Alig tudtam levakarni magamról

ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5:

Na, az szívás.

ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
A csávó nem értette meg, hogy a barátnőm nem tudja tövig bekapni, szóval letolta a torkán, aminek hányás lett a vége. A póz miatt nem láttam, hogy erre készül a srác, azt hittem, hogy "kulturáltan" szopatja a barátnőmet, aztán meg hallom, hogy hányás.... Szóval nem tudtam megakadályozni. Azt hiszem ez elég szar élmény lehetett a barátnőmnek, nem csak nekem.
ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A ket pasi rajott h izgi egymassal is foglalkozni szoval egyszer csak azt vettem eszre h kimaradtam a harmasbol...


Nem allt fel a pasinak es hisztit csapot h a parom miatt van...


Feszultseg oldaskent ivott, csak tul sokat es bealudt az elojatek alatt...


Zavarban volt es egyfolytaban faszsagokag pofazot 20 perc utan kivagtuk ...


Meg volt par olyan h nem akart gumit huzni mert h a paromnak sem kell...


A csaj elbogte magat kozben h hianyzik az exe....

ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyet láttam már. A 3. játékos odamegy nagy mellénnyel, de teljesíteni azt nem tud, ott bénázik. Avagy túlgondolja a szerepkörét, azt hiszi attól, hogy dugni behívták máris szerelem van közte és a nő között (nem, nincs az!).
ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!