Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik csinálták a no fapet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csinálták a no fapet, tapasztaltatok pozitív változást?

Figyelt kérdés
Én egy hete (nem) csinálom. Azt vettem észre, hogy ismét van motivációm ismerkedni, meg több az energiám. Illetve erősebb a reggeli erekcióm.

ápr. 7. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Több energia, újra örömöt lelsz a kis dolgokban és unalmadban csinálhatsz valami hasznosat pl edzés, biciklizés, ismerkedés.

Remélem segítettem. :)

ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Eddig is sportoltam, csak mivel napjában többször is magamhoz nyúltam, semmi kedvem nem volt az ismerkedéshez. Most már van!😄


Hát, meg éreztem, hogy kezdek arra a szintre süllyedni, hogy ha szexre kerülne sor, fél mereven szerencsétlenkednék. Az meg nem lenne kedves a partnerrel szemben sem.

ápr. 7. 11:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a fapet?
ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon helyes. Úgy kell azt csinálni. Kitartás ehhez! Végre lett eszed ehhez!
ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Azzal sanyargatod magad, hogy nem maszturbálsz. Kell hozzá egy adag mazochizmus. Akik csinálják utólag meg is ideologizálják miért jó ez, meg saját maguknak is. Kb olyan mintha megkerdezném egy flagellanst, miért jó véresre korbácsolni a hátát. Kb ugyanezeket mondják.
ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó, de ahogy írtam, már ott tartottam, hogy TÉNYLEGES nemi életre egyáltalán nem volt motivációm. Annyira idős meg bőven nem vagyok, hogy így éljek.
ápr. 7. 11:26
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
5#ös, kérlek nd verd itt a nyálaf, mert te egy veréb vagy és hiszel egy jó nagy hülyeséget. Kell a sajátkéz, de amit ti itt ezen az oldakon híreszteltek a beteg kategóriába esik bele. Kell a saját magad, de nem egy nap 2×,4×! Bakker ha ez igaz akkor nem is érziktek a füttyöt igazából. Gáz.
ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fél évig nem csináltam. Semmi pozitív hatása nem volt, de negatív sem. Mondjuk én egy eléggé megkeseredett lelki állapotban voltam(vagyok), de ezen a no fap és a fap sem segített : D
ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
83%

Ti is Hamza nézők vagytok? :)

Nem vagyok a teljes igazság tulajdonosa, de én úgy látom hogy a Nofapnek rövid távon van értelme, hosszú távon meg csak simán menő hogy nem vered a bécsi szeleted és van tartásod.

Saját véleményem szerint nem le kell szokni a “verésről”, hanem szabályozni kell, pl hetente max 1-2x és nem p*rnóra. Az tényleg káros

ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vágom, én csak úgy magamtól döntöttem el, hogy kipróbálom. Eddig egész jó.
ápr. 7. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!