Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan nyaljak jól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyaljak jól?

Figyelt kérdés

Mármint tudom, hogy mindenki máshogy szereti, és majd a barátnőm segít abban, hogy mi a jó. De én is, meg ő is járatlan a témában. Mik az alapok amikre érdemes figyelni?

Mi segített abban, hogy nagy orgazmusod lett nyalástól?

Hogyan érdemes a csíkokat nyalni, hogyan kell előkészíteni az alkalmat. Főleg olyanok válaszát várom akik átestek már nagyon élvezetes nyaláson.

Kérlek írjatok le, hogy hogyan érdemes, úgy hogy még a lány is szűz.

Mind a ketten 21 évesek vagyunk.



ápr. 7. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Én szeretem ha a popsimat is nyalják.
ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%

1. Alap: tisztaság ( előbb fürödjetek le)

2. Kell egy nyugodt légkör. Ahol folyamat.mászkálnak ott nem lehet ellazulni.

3. Kell egy ráhangolódás, és egy nagyfokú vágy. Ha fáradtak vagytok akkor nehezen lehet orgazmust elérni.

4. Anatómia. A csikló és környéke nagyon érzékeny rész...oda összpontosíts! Kezd simogatással-ne durván, és utána jöhet a nyalakodás. Kicsit az ujjaiddal is próbáld kényezteni. A lány szereti az orális szexet? Engedd hogy ő is kényeztessen...ha szeret akkor figyelni fogja hogy neked mi esik jól. Hagyd hogy kibontakozzon. Persze ha nem kellemes szólj neki. Ezt is tanulni kell.

Üdv egy 49 éves anyuka

ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitartóan, gyengéden, türelmesen. De ha nagyon nem megy ne görcsölj rajta, adottság is kell hozzá.


Az pedig vagy megvan, vagy soha nem is lesz. (Férfi válaszoló)

ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan érzéssel.
ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hallod rajta,hogy tetszik neki, ne válts tempót,se technikát, az kizökkent általában. Csikló a lényeg. Azt viszont,hogy ki hogy szereti nagyon egyéni. En pl az intenzív ingerlést igénylem. Nem szeretem a lassúzást és a puszilgatást. Azt se ha lejjebb mennek. Szintén kizökkent.
ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Férfi vagyok, csak azt tudom leírni ahogyan én csinálom.

Simogatással és cirógatással szoktam kezdeni, utána puszilgatom a nyakát és lassan haladok a cicik irányába. Ott elidőzök játszom a lellbimbokkal, igény szerint lágyan szívogatom nyalogatom körbe, vagy fimoman harapdálom, ahogyan a partnerem kívánja. Utána haladok tovább jön a has a köldök majd a szenéremdomb. A partnered reakcióiból kiderül, hogy mennyire élvezi. Ha minden ok. rátérek a puncira, összezárom a lábát és felemelem, elkezdem nyalogatni a husos puncit, majd lassan szétnyitom a lábát, hogy a két kehely szétnyiljon és feltárul a gyönyörű nedves punci, körbrnyalom a csiklót, aluról felfele is lágyan szivogatom. A partner reakcioit figyelve néha abbahagyom és áttédek a lyuk kényeztetésére majd vissza a csiklóra, igy probálom nyújtani az orgazmusát. Ezt ismételgetem amig el nem élvez, ha ügyes vagy szinte belerobban a szádba. Én azt imádom a legjobban mikor elönt mindent a puncinedv. Ha hadja a partnerem még azt is konyalom belőle. Ha nyitott a partner nyalogathatod a gátat és az ánuszát is, vannak nök akiknek ez is tetszik. Újjazhatod közben mindkét lyukat egyszerre vagy csak a puncit, partnerfüggő.

Bocsi hosszúra sikeredet, de remélem tudtam segíteni.

46F.

ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

#6


Nem az a baj, hogy hosszú, mert nem az, hanem hogy meglett férfiként valakinek ennyire borzalmasan rossz helyesírása legyen, az az elrettentő.

ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2. hozzászólást érdemes elolvasni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!