Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan szexuális vágy, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szexuális vágy, amit nem is remélt az ember hogy valaha része lesz benne, és mégis valóra vált?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Barátnőm szex közben megujjazta a fenekem, isteni volt
ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Jó is az!
ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lazy Lover ***** válasza:
22%
Sajnos nem de ami késik az nem múlik
ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

23 évesen megdugtam többször is egy 51 éves milfet 😁

Örök élmény

ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ér, hogy "majdnem"?


Mindig is az volt a vágyam, hogy egyszer majd én vehessem el egy lány szüzességét, de eddig még mindig csak "már nem szűz" barátnőket sikerült kifogjak... :|

Viszont egyszer belebotlottam véletlenül egy szűz lányba, aki ugyan leszopott, meg én is kinyaltam, de szexelni akkor nem volt lehetőségünk.

ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Vágyam volt egy szűz lány szerencsére sikerült is kifogni egyet.
ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Harmas szex. amiben az volt az extra hogy a csajok tesok voltak.
ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
16 évesen még a szopas is ilyen volt. Később a hármas
ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
7. A lányok egymással is foglalkoztak?
ápr. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer "kinéztem" egy pasit, akivel meggyőződésem volt, hogy sose lesz köztünk semmit. Társaságban ismertem meg, kb. 2x találkoztink. Rendes volt, kedves de ennyi. Nekem első látásra nagyon bejött. Egyszer meg is jegyeztem magamban, hogy na hát vele lefeküdnék (szűz voltam). Aztán egyszer találkoztuk egy buliban, kicsit nyilván a gátlásaink is oldódtak és aznap este megcsókolt és végig smároltuk az éjszakát aztán pettingeltünk is. Kb. egy 1.5 hónapig kavartunk, vele vesztettem el a szüzességem és több dolog miatt ugyan nem lett komoly, viszont nagyon-nagyon tetszettem neki és minden nagyon jó volt vele.:)
ápr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!