Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy arc nagy egoval, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy arc nagy egoval, az ágyban meg semmi?

Figyelt kérdés
Lepedőakrobatának vázolja fel magát a pasi, azután kiderül hogy a hatalmas az bizony pici és ügyetlen. A nők ezeket a fickókat hogyan kezelik?

ápr. 7. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
6 -os vagyok. Én nem hiszem, hogy ez nőgyűlölő kérdés lenne. Már csak azért sem, mert egy olyan pasiról szól, aki hazudott a farkáról és a szexuális teljesítményéről. Ez inkább egy pasi gyűlölő kérdés…
ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul

Nálunk anno régen volt egy srác nagy pofával így csajozik úgy

Ilyen kocsi

Aztán mikor úgy alakult hogy elhízott randira meg mutatni a lakását egyrészt nagyon apró volt tényleg annyira kicsit nem láttam ha volt neki 8-10 cm ráadásul fel se állt neki rendesen nem bírta betenni a piára meg a fáradtságra fogta . Amit el is hittem volna mert 12 óra meló után taliztunk és tényleg ittunk egy kis pezsgőt de utánna verejtékezve könyörgött hogy ezt ne mondjam el senkinek és mèg adni akart egy 20 ezrest h tartsam a szám ...

Pofàn vertem és ott hagytam

Azzal a mondattal Hogy nem azzal van a baj h kicsi és most nem ment hanem az hogy egy portékànak tekíntettél mert nem a kocsid meg a pénzed miatt találkoztam hanem mert még akartalak ismerni de te megaláztál mintha egy út széli rongyos prosti lennék .. egy féreg vagy férfiak szégyene minden vagy csak férfi nem .


Állítólag utánna a lévő buliba szakadtak rajta . Még a haverjai is ..

Megegyezném nem tőllem tudták meg hanem úgy szét akadtam hogy meghallhalották a környékiek és mivel kis város inkább falu jellegű híre ment .


17 voltam igaz még szűz Ő meg 25 körül volt és azért csapta akkor a szelet nekem mert nem volt még szűz lánnyal .


Igen lehet sarat dobni hogy 17 évesen látottakban volt már viszonyítási alapom de amit láttam az csak az udvarloimé volt

Igen akkor már túl voltam 2 pasin és mind2 azért tobott mert szűz voltam igazából 18,5 éves koromig minden egyes srác dobott ahogy 2-3 hét max 1 hónap utàn kiderült hogy èn még Úgy nem voltam fiúval ..

Nem lehet úgy kezdeni egy ismerkedést randizást járást hogy az elején beharangozom h figyu én még szűz vagyok ..


N30

ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerencse, hogy a nők mind tökéletesek és szexistennők.
ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

#12

Nálad amúgy minden rendben?

ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

14 igen minden rendben csak elég sok kérdést olvastam az évek alatt és napi szinten vissza térő probléma és aggályok vannak a pasiknak olyan dolgon kammiláznak amin nem kéne . És kicsit lelkiség vagyok és nekem esik rosszul hogy sok srác/fiatal férfi évekig emészti magát . Egy olyan dolog miatt ami nem feltétlen kéne készpénznek venni

Szerintem

De bocsánat ha őszintén le írtam a gondolataim álláspontomat ebben a kérdésben és igyekeztem tanácsot adni lelket önteni felnyitni a csipás szemeket

N30

ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ez ilyen. Alapszabály, hogy minél jobban fényezi magát előtte valaki, annál harmatosabb lesz a valós teljesítménye!
ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem ismered a mondást: Aki nem tudja az tanítja! Aki tudja, az nem tanítja!
ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

17. Te sem ismered.

Aki nem tudja, tanítja. Aki tudja, csinálja. :)

ápr. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#16 tipikusan az az "áldozat" fajta vagy, akiről a 7-es hozzászólásban beszélem
ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok, 18 asnak...

Hát én nem így ismertem ezt a mondást, de végülis mindegy :)

ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!