Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti hogy reagálnáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hogy reagálnáltok erre? Ez mennyire jellemző a pasikra? Szerintetek tényleg nem velem van a baj?

Figyelt kérdés

A párod kb.3 hónapig éheztet. Ez idő alatt kb.3x-6x van szex, mert sokat dolgozik, fáradt, stresszel, és ,,a szexhez meg kell teremteni a hangulatot, mert a sima dugás nem jó". Végül benyögi a 4.hónap kezdetére, hogy

amúgy ki szokta verni magának, mert az 5 perc alatt megvan. De hogy nem velem van a baj. Hát eléggé kiakadtam, rosszul érintett.. A falat kaparom 3 hónapig 25 éves nő létemre, kb. egy héten 3x-4x magamhoz nyúlok, erre benyögi ezt.



ápr. 8. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Én simán kirúgnám.

26N

ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Én is.

23L

ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen mindegy más hogy reagál. Kifogtál egy lusta krapekot, aki talán maszturbálásfüggő is.
ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Kaparhatjuk együtt a falat. :D
ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha többre tartja a két kezét,mint azt hogy veled szeretkezzen akkor ott már komoly gondok vannak.Mosógéppel sokkal jobb pedig mosni,mint kézzel. :)
ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként valahol értem. Egy jó szex, hogy neked is jó legyen alsóhangon fél óra, ráhangolódás, téged izgatás, stb.. ez meg 5 perc, ahogy mondja..

De ígyis elgondolkoznek, hogy akkor ennek mégis mi értelme?

ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Kettőn áll a vásár. Esetleg át kéne gondolni benned mi a hiba, vagy legalább a viselkedésed /szexuális teljesítményed rendben van-e.


#3 voltam

ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Pedig néha jobb a sima dugás, mint a maszti.

Ne állandóan legyen csak dugás, de néha néha belefér... főleg ha a másik fél is megértő.

ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem rúgnám ki. Beszéljétek meg. És maszturbáljatok együtt. Akár egymással is. A szex nem csak azt jelenti, hogy berakom.
ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Bucsuajándékul tegyél távozásodkor egy csomag papirzsepit a párnájára.
ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!