Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon r*bancos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon r*bancos dolog lenne ezt megengedni a barátomnak?

Figyelt kérdés

A barátom egy megnyert fogadás kapcsán kérhet tőlem egy szexuális szívességet, és azt találta ki, hogy szeretne egy hétvégi házibuliban a többiek előtt elfenekelni, nem durván, de azért egy paskolásnál keményebben.


A hálószobában csináltunk már ilyesmit, és mindketten élveztük, de ez azért mégis más, hogy mások is láthatják.


Egy kicsit azt hiszem izgalmasnak találom a gondolatot, de félek tőle, hogy ezután a közös barátaink valami ócska ribinek gondolnának, azt meg nehezen viselném.


Ti mit tanácsolnátok? Én egyébként 19 vagyok, ő 25.



ápr. 8. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Először csak fenekelés nyilvánosan, a következő ilyen fogadás után meg közösen fog dugni téged a haverokkal...
ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Mindent meg lehet oldani ...

A fogadasnak megfelelően el kell hogy fenekeljen így engedned kell de hogy ne legyen riba ncos az nem volt hogy ruhaban kell lenned vagy se! Szóval egy falat rövidnaciba vagy az szerintem nem rib is.

ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
A részletektől függ, de ha csak kézzel porolja ki a feneked nadrágon keresztül, az sztem nem ribis, csak onnantól tudni fogják az ismerősök, hogy szereted, ha elvernek, kérdés, hogy ezt be mered-e vállalni. ;)
ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
2essel értek egyet a szabály az szabály de ruhában
ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Ez a szokásos kamu. Nem tudom már hanyadik ilyen hülye kamu kérdésed.
ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Én is egyetértek a 2-es válaszolóval, de az 1-es válaszban is van igazság.
ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Ettől dehogy vagy ribi, ezt egy izgató jó szexuális játéknak tartom.
ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
A szöveg stílusából lehet tudni, hogy ki írta. Még elolvasni is kár volt.
ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy kötelező bármi is! Mert a pasija, azért ne legyünk már elvarázsolva ifjúság! Egyébként az meg igaz, hogy ha van rajtad, legalább egy 3,14tsa nadrág és úgy fenekel, az nem r.b.ncos!
ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Persze kedves 9es csak azért mert a pasija ne tartsunk be egy fogadást amit megnyert....
ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!