Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon r*bancos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon r*bancos dolog lenne ezt megengedni a barátomnak?

Figyelt kérdés

A barátom egy megnyert fogadás kapcsán kérhet tőlem egy szexuális szívességet, és azt találta ki, hogy szeretne egy hétvégi házibuliban a többiek előtt elfenekelni, nem durván, de azért egy paskolásnál keményebben.


A hálószobában csináltunk már ilyesmit, és mindketten élveztük, de ez azért mégis más, hogy mások is láthatják.


Egy kicsit azt hiszem izgalmasnak találom a gondolatot, de félek tőle, hogy ezután a közös barátaink valami ócska ribinek gondolnának, azt meg nehezen viselném.


Ti mit tanácsolnátok? Én egyébként 19 vagyok, ő 25.



ápr. 8. 14:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
19 évesen nem sok eszed van. Kár, hogy apád nem p.csázott el komolyabban egyszer, amikor 1-est kaptál biológiából.
ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

Ne vicceljünk már, egy normális kapcsolatban simán lehet nemet mondani utólag egy fogadásra, én is ezt tanácsolnám a kérdezőnek.


Ha tényleg élvezitek a fenekelést, csináljátok kettesben, nem kell hozzá közönség.

ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 mantis religiosa ***** válasza:
54%

1. Szexuális szívességet kérhet.


2. A szexualitás két ember magánügye. Tehát ezt a kérést nem vagy köteles teljesíteni.


3. Ha szerinted nem két ember magánügye, akkor megoszthatod baráti társaságon belül, de akkor már nemcsak ketten lesztek abban a kapcsolatban, és ez tudod jól, hogy hova vezet.

ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a többiek megadták a jó választ. Szerintem, ha egy bőrnadrágban leszel, az kellő mértékben takar, hogy ne legyl ribi, mégis van annyira szexi, hogy nem is lesz gáz, és ha pálcával vagy nadrágszíjjal ver, akkor ruhán keresztül is fog annyira fájni, hogy ne csak paskolás legyen.


Előtte otthon próbáljátok ki, mekkora ütéseket kell, hogy kapj, hogy bírd is, de legyen tétje is a dolognak.

ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

Jézusom, ne adjatok neki ötleteket, ha esetleg meglátja ezt a kérdést, pálca, szíj, meg ilyenek :D


Az szerencsére fel sem merült, hogy a kezén kívül bármi durvábbat használna :)


De köszönöm a bátorítást, most kicsit arra hajlok, hogy inkább nemet mondjak erre, hiába volt fogadás, meg minden :)

ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Ez érdekes. Én mondjuk szívesen megnézném egyszer, h egy lányt elfenekel a barátja.
ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Engem az érdekelne, hogy a többiek csak nézik, vagy néha oda csaphatnak ők is?
máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Inkabb bugyi nelkűl sokkal izgalmasabb ha elfenekelnek miközben nezik!
máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt hasonlóban részem. Eleinte még alsónemüben késöbb meztelen fenekelt el mások elött. Eleinte még nagyon szégyeled magad de közben nem gondolsz rá ha rendesen fáj.
máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!