Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan ajánlják itt a prostit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan ajánlják itt a prostit, azoknak akiknek nem akar összejönni semmi. Akik valóban megfogadták ezt a tanácsot mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem volt kínos? Gondolom nem tudtad mit kell csinálni. Korán elmentél? Volt akinek nem sikerült elmenni mert kevés volt az inger? Megérte szerinted vagy full pénzkidobás volt?

ápr. 8. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha javasolhatok valamit akkor olyat válassza amelyik házhoz megy,otthon megszokott környezetben jobb szexelni is.Drágább,de jobbak a lányok is.
ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1#: Ez csak akkor jó ha egyedül laksz szerintem, hozzám inkább ne jöjjön senki.
ápr. 8. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam eddig 2 prostival. Az egyik jó volt a másik nem. Ha kezdő vagy akkor a masszázst ajánlom ahol leszopnak
ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Nekem elégjó volt. Igazábol nem dugni mentem hanem masszázsra kézi levezetéssel.

Mikor eljött az ideje a kézimunkanak elég feszült voltam. (volt már részem kézi levezetésben) de akkor valami ette a lelkem.

És akkor mondta a lány,hogy látja rajtam a feszkot,és nem szeretné hogy rossz élmennyel távozzak,szóval ha ugy jobb lenne nekem akkor befejezhetjük kutyában... amúgy sem szokta mert nem sex partner.

Nem teketoriáztam (mondjuk nem neki akartam adni,arra (egy istennő katagoriás léányzót néztemki) kis cirogatás és durr bele!

Elég gyors voltam,szová is tette. Nem mondtam meg az okát,csak hogy ritkán dugok ezért a gyorsaság.


Nekem abszolút megérte. Vissza is mentem hozzá, és kérdeztem hogy visszajároként lehetne e?

Kicsit tétovazott de végülis kötélnek állt. De megkért,hogy ha értékelést írok akkor ezt ne írjammeg mert ő nem sex partner hanem masszázslány.

Szóval nem fogom megírni privatban sem,hogy ki ő. A szüzességemért cserebe őrzöm a titkát.

ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Sokszor voltam már prostiknál. Volt olyan is, hogy korán elmentem, meg olyan is, hogy egyáltalán nem sikerült, de általában jó élményeim voltak. Azt tudni kell, hogy én túl ronda vagyok ahhoz, hogy nőm lehessen, de ha mindvégig barátnőt tartottam volna, az meg sokkal többe került volna, szóval megérte.
ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!