Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől ribinek tűnhetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől ribinek tűnhetek egy férfi szemében?

Figyelt kérdés

Tegnap feküdtem le először a barátommal.

A szex része fantasztikus volt, a végén ott ültem az ágy szélén, kócosan, izzadtan, cicin- puncin spermásan, fájó lábakkal, összeroskadva...


Erről egy átlag pasi gondolhatja azt hogy egy ribi vagyok?


ápr. 9. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Mármint most mi a lényeg ebben?

Ribi akkor lennél, ha ez a héten már a 3. eset lett volna 3 különböző pasival.

ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem,ez az igazi szex.Jó reggelt!
ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Így kell kinézni egy élvezetes szeretkezés után. Remélem csak ilyenben lesz részed.
ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Aki ezek alapján így gondolja, nem érdemel egy nőt sem meg.. Am sokan olyan szitokszónak használják a "ribis" jelzőt, nem Magyarországon és nem utcaiakkal voltam, na csak akkor voltak az öltözködést illetően "ribisek" ha én kértem, kértem volna, de teljesen normálisan viselkedtek, egy-kettőre az elején rászóltam, hogy nem kell a kamu nyögés, én nem az az "előfizető" vagyok.
ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de a pasi jó nagy s.ttyó, s.nk.házi, hogy csak ott hagyott ülni, mint egy akárkit, és ez nem a te szégyened!
ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
5, Igazad van, csak első körben a kérdésre figyeltem, azért annyit megkérdez az ember, hogy "jól vagy, minden rendben van?" Illetve, esetleg felajánl egy közös zuhanyt, vagy ha ő mindenképpen menne tisztálkodni, annyit odaböffent, hogy ha minden rendben, nemsokára jövök.. Mondjuk én az a "barom" vagyok, aki kedveli a szex utáni összebújást.
ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem! Nem ettől lesz ribi egy nő!
ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
81%
Nem làtom az összefüggést.
ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

ma 16:45 5 vagyok.


Köszi, s örülök hogy vannak még normális férfiak!

Előfordul, hogy nagyon mocskosan megy a szex, menetközben bármit, bárhogyan, tényleg. De utána mint egy hercegnővel úgy viselkedem minden lánnyal. Meet egy lány, nő minden jót megérdemel.

ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
kedves kérdező, levezetnéd nekem, hogy hogyan jutottál erre a következtetésre?
ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!