Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan,hogy valaki olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan,hogy valaki olyan nehéz és reménytelen helyzetbe kerül,hogy átmenetileg pénzért vállak szexet?

Figyelt kérdés
Amúgy magamról van szó.Világ életemben tisztességesen dolgozó nő voltam,de egy rossz döntés miatt anyagilag padlóra kerültem és rendbe kéne tennem magam anyagilag.5-6 hónapig munkanélküli voltam és feléltem minden tartalékom.Dolgoztam a pár hónap alatt 4-5 helyen,de egyiknél sem húztam 1-2 hétnél tovább,mert nem felelt meg az elvárásaimnak....Most már van munkám végre olyan ami jó.De egy kicsit szeretnék anyagilag még jobban rendbe jönni.Visszakarom szerezni minél hamarabb a feléllt össes tartalékom.Fizetésemből elég soká tartana.....és már az is megfordult a fejemben,hogy pénzért vállalok szexet átmenetileg...Csinált már valaki ilyet?

ápr. 9. 16:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Jó az ötlet főleg ha jól nézel ki és tudsz valamit
ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha fiatal és csinos nő vagy akkor könnyedén sikerülhet.
ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt gyerekkori ismerősöm, én lepődtem meg a legjobban, de ő is váratlanul került nehéz helyzetbe.. Párszor voltam vele, és megkérdeztem, de úgy voltam, ha elfogadja, hogy nagyvonalú leszek, hiszen tudom, hogy nem elveri amit adok neki. A szex is jó volt vele, mert egy szolíd nő volt, csak belement egy lehúzós kapcsolatba.
ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

Szóval prosti akarsz lenni, azt eddig is tudtad volna.

Bár én úgy gondolom kamu a sztorid és csak egy trollkodó fiúcska vagy aki várja a sok madarat privátban.

ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha később a lelkiismereteddel el tudsz számolni, és nem bánod meg, hajrá. Ezt neked kell tudnod.
ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
64%

Igen, màsok is àlltak màr kurvànak.


És tudod, h mit làtni?

Évek múltàn is azok.

ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
6: nem feltétlenül. Ismerek olyat, aki csak belekóstolt, és simán ki tudott szállni belőle.
ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Ha jö nő vagy és tudsz németül írj...
ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én biztos ha csinálnám is csak átmenetileg csinálnám....de lehet nem is bírnám.ehhez nagyon erős gyomor és lelkierő kell.
ápr. 9. 17:41
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

#9 én is azt hittem egyetemista csóró 22 évesként, hogy majd csak átmenetileg tartok sugar daddyt.

De aztán úgy elkap a könnyű pénz, hogy most 28 évesen is van. Mondjuk tekintve, hogy az albi elviszi közel a fizum felét, szerintem érthető, miért😂Nem kell összevissza szexelgetned számodra visszataszító pasikkal, ha csinos vagy. Én is olyat találtam, akit kedvelek és a szex is jó vele.

ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!