Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy szűz lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy szűz lánnyal akarom az elsőt ?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem hogy megtudjam hogy egy gyakorlottabbvagy egy szűz lánnyal jobb e az első szex. Én szűzel szeretném de kíváncsi vagyok a véleményekre.

ápr. 10. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Szűz
Gyakorlott
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Szűz lányok között is van különbség. Nem ugyanolyan mindegyikkel. Én két szűz lánnyal voltam. Az egyiknek extrém szűk volt és ezért minden fájt neki. Nagyon óvatosan kellett csinálni. A másik lány kevésbé volt szűk, de neki is fájt valamennyire. Pár hét volt, mire óvatosan, nagyon sok síkosítóval ki tudtuk tágítani annyira, hogy már ne fájjon egyikőnknek sem. Mert ha neki fáj, akkor száraz lesz és neked is fájni fog. Viszont vannak olyan szűz lányok, akiknek egyáltalán nem fáj és az első alkalommal is simán megy. Szóval nem lehet előre tudni.


Ettől függetlenül ha szeretek valakit, akkor teljesen mindegy, hogy szűz vagy nem. Az a cél, hogy mindkettőnknek jó legyen és ezért ha kell, akkor tudok türelmes lenni vele.

ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Persze szerintem az a te döntésed.
ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Te dolgod.
ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A gond inkább az, hogy te szexelni akarsz és nem egy bizonyos lányra vágysz akivel szeretnéd a szexet. Inkább ezen gondolkozz. Mert ha az első a lényeg akkor azt hiszem neked nem való szűz lány.
ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabor49 ***** válasza:
62%
normális igen
ápr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Én is azzal akarom. 27F (szűz)
ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!