Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szex után hazamenni a szeretőtöl, ha otthon a megcsalt fél (nő, férfi) ezt kéri?

Figyelt kérdés
A szerető jól kicsavarja erre otthon a megcsalt fél szexelni szeretne. Tud teljesíteni, vagy magyarázkodásba kezd, hogy miért nincs kedve otthon a szexre? Mennyire ciki ez?

ápr. 11. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Mit kér? Mi van?
ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért volt szeretőm mert otthon alig volt szex. Nagyon sokszor vissza lettem utasitva. Szóval ha épp akkor akart volna szexelni simán megmondondtam volna hogy most nekem nincs kedvem.
ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát nálunk ez a probléma nem is létezne. Annyi esélyem van arra, hogy a csajom szexet akarjon, mint a skandináv lottón telitalálatra. És mégis hiába ilyen ideális a helyzetem, nincs, aki kicsavarjon.
ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
#3 Nem csajod van, hanem csajkád. Szóval a felvetést, összehasonlítást sem értem. :D
ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez biztos valami olyan szellemesség, amihez nem vagyok elég művelt.
ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Ezt teljesen megértem. ELvégre az sem tűnik fel, hogy csajkászol.
ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, amire a költő gondol:


Ha haza mész a szeretőtől, tudsz-e a pároddal is szexelni?


Voltam úgy, hogy egymás szeretői voltunk egy nővel.


Semmi problémát nem jelentett utána a párunkkal is együtt lenni.


De, ha problémát jelentett volna, se lett volna gond, hisz nem kötelező, hogy mindenkinek mindig legyen kedve a szexhez!


36/F

ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Pfujj! 🤮
ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs ilyen szitu. A férjem egyáltalán nem igényli a szexet, ritkán sem, tőlem legalábbis nem. A szeretőtől megkapom és ennyi. Utána nincs otthoni hancúr. Ha lenne, nem lenne szeretőm.
ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
én is kb, itthon nincs szex, ha lenne akkor nem lenne szerető
ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!