Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddigi életed leggázabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddigi életed leggázabb szexuális partnere, ki és miért volt az?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 11:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

A szája akkora volt a csajnak ,hogy na...


Az ágyban egy darab fa.

ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Az egyik barátnőm, aki 27 évesen még szűz volt, fél év alatt egyszer nem tudtunk egy olyat dugni, ami jó lett volna, pláne,hogy elélveztünk volna mindketten... ráadásul a kapcsolat elején megkérdezte, hogy "a heregolyók azok nem két külön zacsiban vannak??"

Akkor még azt hittem viccel...

ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Egy fiú akinek minden adottsága meg volt,de az előjátéknál nem jutottunk túl már sokadik alkalommal sem.Amikor arra került volna a sor ,hogy berakja valamiért leblokkolt,férfiassága is lekonyult.Az előjáték az tökéletes volt,aztán ott maradtam felhúzva ,mint egy csörgőóra amikor hazament,általában éjjel.Mit tudtam volna csinálni?Elment,aztán kielégítettem magam,mert nagyon-nagyon hiányzott a kielégülés.Szakítottunk.Szűz lett volna? Nem mertem rákérdezni.Férfiak úgyis letagadják.
ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Állandóan ivott mikor találkoztunk. Csak magára gondolt, ő lelegyen sz*pva meg én legyek felül, elélvezett 3 perc alatt, utána meg se kérdezte nekem jó volt e befordult aludni. Most már idősebb fejjel, ha észreveszem, hogy egy férfi önző, mehet melegebb éghajlatra, nem vagyok senki ingyen prostija neg szexrabszolgája.
ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor együtt voltam az exemmel, igaz odaadó pasi volt, de szinte sosem tudott elélvezni, vagy nagyon ritkán de az is nagyon nehezen. Ez engem fejben egy idő után elkezdett blokkolni, ezáltal én sem tudtam már soha többet elélvezni, és csak stressz volt az egész.
ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakozom #1 -hez. Csak mikor én voltam a fával, akkor nem a szája volt nagy, hanem a hasa.
ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Nem kérted soha, hogy elégítsen ki?

Pl ujjazás, nyalás, simogatás...

ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Minden olyan lány aki elhitette velem, hogy le akar feküdni velem, de amikor nekikezdtünk volna, kijelentette, hogy csak viccelt és félbehagyott engem.
ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Előbb halljuk a tiédet kérdező. :)
ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer jó pár éve elmentem egy lányhoz, aki olcsó pénzért hirdetett szexet. Gondoltam egy patronra jó lesz, legalábbis jobb, mint a recska…

Hát bár ne mentem volna…

Undorítóan taszító volt a kinézete…

Nem is igazán lett merevedésem, és annyira zavarban voltam miatta, hogy amikor megpróbált felszopni, befeszítettem, hogy könnyebben menjen, majd úgy meg hirtelen teleélveztem a szaját.

Csórinak szólni se tudtam időben, mire meg kapcsolt, minden csupa genya lett. :/

A pénzt azért odaadtam, ő meg elrakta, én meg hazabandukoltam, mint egy kivert kutya, megalázottan…

Fú, nagyon szar volt! :/

38/F

ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!