Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha minimális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha minimális tapasztalattal 10 másodpercig bírom az ágyban?

Figyelt kérdés

Életem első szexuális élménye lassan 2 éve volt 24 évesen. Amszertamban egy 10/10-es ázsiai csajjal (prosti). Lefektetett az ágyra és a még teljesen puha farkamra ráhúzta az óvszert. Elkezde verni hogy felálljon de kb 10 mp múlva elélvesztem pedig a farkam még fel se állt.


Tavaly karácsony és szilveszter között volt a második szexuális élmény. Az is egy prosti volt a rosszlányokról. Egy natúr franciával kezdett hogy kemény legyek de ott is 10 mp-ig tartott. Legalább ott már kemény voltam a végén.


A harmadik és egyben utolsó élményem kb. 3 hónapja volt egy prostival. Ő is szopással indított nem bírtam sokáig de még időbe leállítottam. Kb. 5 perc után újra neki állt (addig én kényesztettem). Ekkor már tovább bírtam de ez is max 1-2 perc volt.


Szerintetek ez amiatt lehet mert nagyon izgultam vagy ez a sokadik együtlét után is így marad?



ápr. 11. 13:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem próbálsz uralkodni magadon sajnos így marad. Ez meg egyik normálisabb nőnek sem fog tetszeni, hogy 1-2 max 10 lökés után elélvezel, ő meg fekszik parlagon.
ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem jó a nőknek, ha hamar elmész. Keress fel egy szakembert inkább.
ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
A prostik még örülnek is neki ha gyorstüzelő vagy 😂 ha csajod lesz az már kevésbé... Önkontrollal javítható a dolog, bár ha a szexuális produkciód csak abból áll hogy 1-2 évente elmész k.rvázni akkor tökmindegy.
ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha lenne barátnőm nem hagynám parlagon. Az egy dolog hogy gyorstüzelő vagyok de biztos hogy mindig gyomorig kinyalnám. Az önkontrollal meg úgy állok hogy vettem egy műpuncit hát ha azzal tudom gyakorolni. Eddig kétszer használtam de egyszer se bírtam sokáig.
ápr. 11. 13:22
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Egy hús vér nőnek nem elég a nyalás. Főleg nem a gyomorig tartó nyalás. ezek szerint a csiklót sem találnád meg könnyen. Kell oda, a kemény dugás is. (vagyis nekem).

A műpunci meg... egy igazi nő közelében se jön. Ahol érzed a teste melegét, a melle domborulatát, érzed a lélegzetvételét, a puncijában az összes ideget, a forró nedvességet. Ezt a legjobb mű dolog sem pótolja. De ha már ott sem bírtad sokáig ne várj túl sokat az igazi nőtől.

ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Hiába nyalod, a nőknek be is kell tenni keményen
ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor majd veszek felcsatolhatót.😁
ápr. 11. 13:46
 8/20 anonim ***** válasza:
Ahhoz meg nem kelessz te. A nő tökéletesen el van nélküled is, ha csak egy műanyag f@sszal tudod kielégíteni.
ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nálam pont az ellenkezője van. Bármeddig feláll, de a lánytól nem tudok soha elélvezni, csak a saját kezemtől.


Így simán kielégítem bárhányszor.

ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez normális. Kb minden férfi ilyen érzékeny, minden férfi max pár perc alatt elélvez, és kész. Gondolj bele, mi oka lenne a természetnek az evoluciónak, hogy az elélvezést hossszabb időre nyujtsa ?? Természetesen semmi, mert a cél a szaporodás. Az őskorban amikor az ember kialakult, nem létezett, a mai szorakozásból szexelés, hanem csak a praktikus gyors megtermékenyítés. És az emberitest nem változott azota számottevően, csak a körülményeink lettek kényelemesebbek.
ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!