Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalat/kíváncsiság 4-5...

Tapasztalat/kíváncsiság 4-5 hetes terhes vagyok,6 napja minimális vérzéssel(doki semmit nem látott egyenlőre) gyógyszereket szedem,erős pozitív tesztekkel, semmilyen görcs fájdalom nincsen.volt másnak is ilyen ? minden rendbe volt ?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam vetélésről és méhen kívüli terhességről is de ott más "tünetek" voltak,szerdán megyek ismét uh ra

márc. 29. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk 10 hetesen kezdett el vérezni a feleségem, mi is megijedtünk. Hepatóma volt, nem is kicsi, mert 24 mm, de szerencsére nem lett belőle baj, bár utána sokat pihent, én vittem a két kicsit.
márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem ilyenből vetélés lett. Görcs a vetéléskor se volt, szóval az nem garantálja, hogy nem lesz baj, attól mert más tünet nincs.

Másodiknál meg rendes, nagyobb mennyiségű vérzés volt, hematóma miatt. Vele félidős vagyok. Már semmi vérzés, semmi gond.

Szóval 4-5 hetesen egy jósnő se tudná megmondani, melyik lesz.

márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor marad a remény
márc. 29. 18:15
 4/21 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy nálunk nem volt görcs. Első válaszoló voltam.
márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
5+5 naposan, rózsaszín folyás volt, azonnal doki, be is is fektettek kórházba, kaptam gyógyszereket, másnap elmúlt, 3 nap múlva újra volt egy napig, most lekopogom semmi.A picit nézték többször uh-val, fejlődik, most vagyok 6+5. Remélem minden rendben lesz.
márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Minden rendbe lesz nálad!
márc. 29. 19:31
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#5! Olyan fura, hogy ennyire eltér a protokoll kórházanként.

Itt mindig olvasom, hogy ilyen kisterhesen befektették. Én a korom miatt alapból veszélyeztetett vagyok, meg egyéb okból is problémás, mégse merült fel egyiknél se, hogy befektetnének, pedig már többet voltam ügyeleten, mint itthon. Azt mondták, ilyen korai terhességgel nem tudnak mit csinálni. Szerintem nálunk nem is szokás senkit. Legalábbis mindig csak olyanokat látok ott felvételnél, aki szülni ment és már félig kilóg belőle a gyerek🤣 Vagy nem terhességgel összefüggésben, de ők meg általában 1napos műtéten vannak, szóval ők se fekszenek be.

#2

márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Drukkolok kerdezo! En is vereztem ugyan csak 2 napig, de elenk piros ver volt, nem tudtak pontosan megmondani, hogy miert. Azota mar megszuletett a baba.

Remeljuk a legjobbakat!

márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

7# Helyfüggő. Megyeszékhelyen lakom,itt nem fektetnek be ilyenekkel. No,de a kis vidéki kórházba,ahova véletlen bekerültem tavaly vérzéssel,na oda be. Ott egy hematóma miatt konkrétan majdnem 9 hónapig ott tartanak akkor is,ha nincs baj már. 140-es vérnyomással,ami a bent fekvés napjától 100-as volt végig a szobatársamnak szülésig ott tartották vagy másfél hónapon át csak hogy reggel este mérjenek vérnyomást,közbe pár utcányira lakott. Ott voltak 5-6 hetes kismamák is vérzéssel,elég sokan bent fekvéssel. Én másfél hete nem véreztem,szűnő hematóma,de nem akartak hazaengedni,már a saját dokim mondta hogy saját felelősségre menjek haza,mert ezek sajnos itt a kis faluba nem normálisak,hazajöttem nagyvárosba,itt megnéztek,semmi nem indokolta a kórházat,minden oké volt és utána is. Eüs vagyok,ez a pénzről szól a kórháznak,nem másról. Analfabéták.


Kérdező,a doki mit mondott?A teszt volt előbb vagy a vérzés? Lehet azért nem látott,mert korai még. Nagyon szorítok! Viszont ha pici görcs bármi lenne nézesd meg magad.

márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Dokim azt mondta szerdán kiderül az UHn, március 7en volt a beültetés 19 én teszteltem először pozitívat 23ától van az élénk piros vérzés azóta is stabil erős teszt,tegnapi hcg 1380 U/l
márc. 29. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!