Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy amíg nem dugod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy amíg nem dugod meg popsiba is, addig az a nő nem is volt meg neked igazán?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 21:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg azt takarja csupán, hogy az exnek engedte kipróbálás céljából.

A többi kettőtökre tartozik. Neked hiányzik valami ami neki nem. Meg van az oka. Vagy Te nem tudsz olyat tenni és úgy hozzá nyúlni, hogy annyira begerjeszd, hogy mindenèt odaadja neked. Kétélü ez a dolog. Lehet valamit nem jól csinálsz.

A másik meg, hogy még mindig nem a fenék temán kellene agyalni mikor egy csomó más értelmesebb dolog van amitől a tiéd igazán egy nő. Nem az odaadott popón múlik a dolog. Meg a lenyelésen. Egy érzéki aktus közben minden megváltozik egy nőben. Lehet ezen kellene dolgozz!

ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet, hogy veled végre önmaga lehet, és nem kell olyan dolgokat megtennie, amiket rühell. Az exének megtette, mert félt, hogy elveszíti, de hiába tette meg, így is szakítottak. Most már reálisan, felnőtt módon gondolkozik. Csak itt, ebben a fórumban az az alaptanács, hogy 'ha nem teszi meg, hagyd ott". A szeretet többet kéne jelentsen egy "seggbekuki" - nál.
ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
Csak akkor van meg a nő, ha megcsinálod a fingóját is. Ha nem engedi, akkor át kell adni az esélyt más hölgyeknek is.
ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
22-essel értek egyet, szerintem arról van szó, hogy ezeket a dolgokat ő rohadtul nem élvezi amúgy, csak régebben hajlandó volt figyelmen kívül hagyni a saját érdekeit, és nem akarja ezt a hibát megismételni, mert a kapcsolatnak is meg az ő boldogságának is a rovására menne. Persze ha te ennyire pörögsz ezen a témán, hogy az exének így, az exének úgy, meg amúgy is mi az, hogy nincs anál meg lenyelés, akkor lehet, hogy annyira nem fogadod el őt, mint amennyire ő hiszi, hogy igen.
ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
69%
Igaz. Ráadásul az a férfi aki nem engedi felcsatolhatóst a seggébe, az nem is igazi férfi.
ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
Ez mekkora szar megközelítés...
máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%
Én sem vágytam rá, de a feleségem sem engedte volna. Ez tabu volt részéről. Az "ott" nem arra való.
máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!