Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, próbáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, próbáltatok már popsiba dezodorral vagy egyéb segédeszközzel masztizni? Volt orgazmus is?

Figyelt kérdés
Írjátok le hány évesek voltatok mikor először próbáltátok popsiba segédeszközzel

márc. 7. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, férfiként válaszolok. Ismertem egy csajt aki el tudott élvezni análisan, de csak ha simogatta a csiklóját. Mondjuk állítása szerint vaginálisan is csak úgy tudott elélvezni. Szóval így nem tudom mennyire függ össze a dolog :D
márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
A gondolat is agyrém, barátaim, épeszű ember általába nem dugdos a seggébe élvezetből semmit.
márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Hajkefe nyelével csináltam
márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Tele van a net röntgenképekkel, változatos tárgyakkal a végbélben: villanykörte, spray, dezodor…

Senki ne kapjon kedvet, aki ki akarja kerülni az erre kifejlesztett eszközöket

márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

18/L

márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Élveztem már el análisan nőként, de faroktól
márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
#1 az nem anális orgazmus volt, hanem csiklói...
márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen próbáltam. A hajkefém nyelével kezdtem. Az volt az első amit a popsimba dugtam. Nagyon kellemes volt. Idővel hosszabbra vastagabbra másabbra vágytam így sok mindent kipróbáltam. Kisebb dezodort, vastagabb dezodor, axe. Az már jó vastag volt. Utána borotvahab, hajlakk, üdítős üvegek és így tovább. 27N
márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam már
márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
igen, és imádom
márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!