Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az előnye a nagy faroknak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az előnye a nagy faroknak? Lányok és fiúk válaszára is kíváncsi vagyok. Tényleg intenzívebb orgazmust lehet vele megélni vagy akár még vizes orgazmust is sokkal könnyegg így elérni?

Figyelt kérdés
A haverokkel ez nemrég egy hatalmas téma volt és nem jutottunk egyezségre. Én a saját tapasztalomból indultam ki, hogy én a 13 centimmel is tudok akkorákat b*szni mint az ég. Szerintem a legtöbb nő, akivel együtt voltam azt ez igazolni tudja. Ők viszont azzal jöttek, hogy de én egy nem érek el egy csomó helyre ahova ők igen. Többnyire nagy farkuk van ezeknek a barátaimnak. Van egy akinek egészen 21-22 centi, de többek is 18+ katogóriába tartoznak. Ti mit gondoltok?

ápr. 12. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezt írtam már máshova is: a nők 80%-a, beleértve engem is, nem képes hüvelyi orgazmusra, a csikló izgatása nélkül pusztán a szextől nem élvezünk el. Csak a többség megjátssza, hogy azt higgyétek, milyen istenkirályak vagytok :D


A szex maga viszont nyilván baromi jó érzés orgazmus nélkül is és igen, eltérő farokméret = másmilyen érzés, intenzitás. Nekem személy szerint a 16-18 cm az ideális, azzal a legjobb érzés. Annál kisebbel kevésbé érzem, nagyobbal meg már nem tudok vadulni, mert fáj, ha tövig nyomja (de ha nem nyomja, akkor kvajó érzés :D). De ez egyénfüggő, kinek mi az ideális.

ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekem az a véleményem, hogy használd egészséggel a 13 centidet, a haverokkal meg okoskodjatok tovább, majd ha nagyobbak lesztek (érettségre, nem centire), akkor kinövitek a témát (megint csak nem centire).

No pun intended, mondaná a brit kétszer is.

ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Engem személyszerint egy kis farkú b*szhatna mint a tököt, akkor sem éreznék semmit! Nekem kell a vastagabb és nagyobb méret, hogy kitöltse a hüvelyem, és tudja masszírozni a g pontokat. És első válaszolónak üzenem, hogy volt már rá példa, hogy csiklóizgatás nélkül pillanatok alatt össze is jött így a hüvelyorgazmus az illetővel.
ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
*g pontomat
ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
A lényeg hogy te jókat szexelsz és ez számít. De nálam is szükséges a nagyobb méret. 30N
ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem véletlen hogy 17-18cm az ideális méret. 15cm vagy az alatt egy selejt vagy. Alsó 20% rendesen megjárta.
ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

16cm felettieket kérdezd meg mikor basztak úgy csattogott.

Megsúgom szinte soha,ha igen akkor csak kamuznak hogy nagy farkuk van.

ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

Itt szétbaszott k. Vannak ahogy olvasom, vagy pasik válaszolnak.


Igaz nakem nagyon sok partnerem volt és 12-16cm az átlag

Nagyobb kakas olyan ritka mint 2xl-es méret.

Haverjajid kamuznak.

ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
#8 Egyáltalán nem kamu. Fiataloknál nem ritka a 19-20cm sem.
ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
#8 érdekes én meg voltam több mint 40 pasival főleg 30 alatt és talán csak 2-3 volt 16 cm alatti farokkal. A többségnek átlag vagy afeletti.
ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!