Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, mennyire tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, mennyire tetszik nektek ha a pasi hangos az ágyban, főleg elélvezés előtt/közben?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

ápr. 12. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen
ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb pasi tök csöndben van vagy elég csendes és csak élvezés közben hangos. Persze van néha megjegyzés vagy finomabb hangok, de úgy igazán végig nyögni nem szoktak.

Nekem nagyon tetszik, ha hallom, hogy élvezik. Ettől talán még jobb is, hogy ritkább, mert akkor tudom, hogy tényleg nagyon élvezi.

Egy pasi volt, aki elejétől a végéig végig nyögte és élvezte az egészet. A nyalást is végig, a szexet is. Meglepő volt, nem zavart, mert örültem, hogy élvezi, de fogalmam sem volt, mikor élvezett el, mert nem volt különbség. :D (Hátulról csináltuk, lehet azért nem tűnt fel, mert az arcát sem láttam.)

ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Tetszik nekik
ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Izgatóan hát rám, és így egy extra az én élvezésemhez is. Az szerintem nagyon szexi amikor élvezés előtt/közben nyögnek, hozzá az eszeveszett tekintet...visz magával engem is 😃
ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra izgató az ha egy férfi annyira fel van szabadulva szex közben hogy mer hangot is adni közben. Sajnos meglepően sok olyan férfivel találkoztam akik szerint a férfiak nem nyögnek, csak a nők (???), vagy nőiesnek/melegnek gondolják azokat akik mernek hangot adni az élvezetüknek. Szerintem nagyon izgató, ezen kívül jó hallani azt amikor a partner szereti amit csinál/csinálok.
ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!