Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok volt màr olyan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok volt màr olyan, hogy a barátotok, férjetek nagyon dícsért titeket az ágyban ami jól esett, de nagyon kíváncsivá is tett, hogy vajon más is ennyire élvezné veled a szexet?

Figyelt kérdés
Pl a munkahelyeden egy pasi aki tetszik neked és kíváncsiságot érzel, hogy vajon ő is annyire oda lenne érted mint a barátod, férjed?

ápr. 12. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ebben a formában soha nem fordult meg a fejemben, de olyan volt, hogy valaki élvezte velem és dicsért, véget ért a kapcsolat és utána a következő is dicsért. 3-4 ilyen kapcsolat után már elég magabiztossá váltam szexuálisan, nincs szükségem még idegenek visszaigazolására is.

Mert hiszed vagy nem, a nők többsége nem egyetlen emberrel szexel egész életében, hanem egymást követően többel is és ennek során formálódik a szexuális kultúrája, míg végül elég stabillá válik.

ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# nem volt kétségem afelöl, hogy a nők szexelnek fűvel, fával ha úgy tartja kedvük.
ápr. 12. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Hát, engem az exeim nagyon dícsértek, sőt, mondaniuk se kellett, látszott rajtuk, hogy tetszik nekik. Volt is egy egészséges önbizalmam.

Aztán összejöttem a férjemmel, aki sokkal bénább volt, mégis engem kritizált mindenért... én marha mégis vele maradtam.

Most ott tartunk, hogy kb fél éve nem szexeltünk... ilyenkor azért megfordul a fejemben, hogy vajon más mennyire becsülte volna meg a tudásom és a bevállalósságom... de már mindegy...

(nem kérek privát üzenet)

ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az ok, az se ha hazugság csak mondana ilyeneket
ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

"nem volt kétségem afelöl, hogy a nők szexelnek fűvel, fával ha úgy tartja kedvük"


Keserűnek tűnsz.

ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ott az a kukkolásos dolog jönne elő belőled ha jól értem a kérdést. Hát perverz dolog. Beszéld rá a társad! Ha meg elcsúszik a dolog akkor szokd meg a helyzetet! Biztos megváltozik tőle a viszony.

Én speciel síra nézném őket dugni. Valíszínű el is bújnék inkább.

ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!