Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Orális szex a kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Orális szex a kapcsolat legelején, amikor még nem is igazán ismertétek ki a személyiségét?

Figyelt kérdés

"Szokták" mondani, hogy egy nőnek a szex, a párkapcsolat sokkal inkább érzelmi töltetű, míg a férfiaknál ez a testiségben nyilvánul meg jobban.

Ezt tekintve éreztek annyi vonzalmat irántuk a legelején hogy már akkor van orális szex?


ápr. 12. 15:33
 1/8 Lilluci27 ***** válasza:
100%
igen
ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem,kell hozzá idő.Ha ő is csinálja nekem akkor hamarább.
ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem olyan esetre, hogy valaha hamarabb lett volna orál, mint klasszik szex.
ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen ,ereztem annyit mar,hogy en csinaljam neki. De annyira nem melyek az erzeseim,h szex legyen meg. Illetve nem akartam ujra egy olyan fiuval jarni,hogy nem fontos neki a szex .
ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban mire gondolsz? Kölcsönös vagy egyoldalu, illetve ki adja?
ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval azt akarjátok mondani, egy nő könnyebben bevesz a szájába egy péniszt, minthogy a puncijába engedné?

Azért ez elég fura nekem.

ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam a kettő nem külön el. Ha van vonzalom, van mindkettő.
ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szóval azt akarjátok mondani, egy nő könnyebben bevesz a szájába egy péniszt, minthogy a puncijába engedné?


Azért ez elég fura nekem."

Nekem is fura, régebben sem értettem, de még most sem. Fiatalkori kalandjaimban is 3 olyan esetem is van, hogy leszoptak ott helyben olyan csajok, akikkel akkor kezdtem flörtölni, ismerkedni. A szex kizárt volt. És olyan esetem is volt, hogy első randi után (ez előre megtervezett randi volt párkapcsolati szándékkal) leszopott, ott arra is gondoltam, hogy akarta látni még az elején, milyen a farkam.

ápr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!