Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bénaság vagy udvariasság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bénaság vagy udvariasság a férfi részéről, ha egy új partnere van és az első szexnél megkérdezi, hogy hova spriccelhet?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Undorító.
ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Egyik se. Szimpla kérdés, hogy neked legyen kellemetlen.
ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyen*
ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
1 Miért undorító? Ha szexelni tudsz valakivel, akkor ne legyen már kínos a szex téma se. 😊
ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Leginkább felelőtlenség, mert azt jelenti, hogy védekezés nélkül dugnak...
ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
5-ös ebben mi jelzi azt hogy óvszer nélkül szexelnek? Ha valaki óvszert használ akkor törvényszerű, hogy abba kell élvezni?
ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

6

Ha van gumi, 99,99% hogy abba élvez. Az mindenesetre teljesen életszerűtlen, hogy óvszerben szexel és a végén megkérdezi hová élvezzen a legelső szexnél. Ha összeszokott pár és a lány szereti a spermát, akkor simán... De akkor nem kell kérdezni, a pasi tudja hogy ezt szereti.

ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Illik megkérdezni azért, csak hogy tudjam, szed-e tabit, nem csak úgy telepumpálom..
ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Cuki ha megkerdezed
ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon meglepnek a válaszok, most nem alapvető dolog akkor, hogy az elsőnél megkérdezed, hogy hova mehetsz el? Ha pedig nem kérdezed meg, akkor bunkónak vagy titulálva.

"Ha van gumi, 99,99% hogy abba élvez. Az mindenesetre teljesen életszerűtlen, hogy óvszerben szexel és a végén megkérdezi hová élvezzen a legelső szexnél."

Hát nagyon nem, vagy akkor én vagyok a 0,01%, amit erősen kétlek. Régen, mikor még használtam gumit, akkor is mindig kihúztam, mert utálok gumiba elmenni, testre szeretek jobban vagy szájba. És ezt illik megdumálni, hogy hova mehet, főleg amíg nincs meg az összeszokás.

ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!