Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kamu lehet, hogy egy nő három...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu lehet, hogy egy nő három óráig bírjon szexelni?

Figyelt kérdés
Van egy nő barátom és elmondása szerint három óra hosszáig bír szexelni, de nem ilyen maszatolás, hanem rendes,intenzív dugás.
ápr. 15. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Imádom az egész éjszakán át tartó játékot. Igaz, néha pihenni kell közben, de 20 perc múlva jöhet a következő menet...
ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Miert lenne kamu? En is szexeltem mar 3 orat folyamatosan vegig pedig ferfi vagyok.
ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Vannak ilyen fanatikus nők.

Az asszony ha 30-40 perce dugom intenzívebben, már sipákol hogy mikor megyek el végre, mert fáj a hasa...

ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Biztos van ilyen de én tuti nem csinálnám
ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is az átszeretkezett/játszott éjszaka a kedvencem. Kis pihenőkkel, beszélgetéssel...de 3 óra az még közel sem a plató, akkor sem ha végig intenzív az élmény :)
ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Előfordulhat, de közel sem egy általános dolog.
ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Kimerülne a nő szervezete,és több pasi kellene hozzá.
ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha - tegyük fel - egy órán át bírja, akkor milyen fiziológiai változások miatt ne bírná három órán keresztül is? Nyilván valaki nem bírja egy órán át se. És nyilván nem mindenki vágyik rá, mert szünet, meg minden nélkül egyszerűen elveszik az érzés sokaknál.
ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Én imádom akár egész nap a folyamatos dugást! Sok síkosító és legalább három pasi kell hozzá! 😄👍
ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
nem kamu párom kb olyan hogy bármeddig bírja olyan puncia van.
ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!